Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/kompiuterija/8927/blu-ray-ir-hd-dvd-disku-pardavimai-pralenke-vhs/spausdinti/

„Blu-ray“ ir HD-DVD diskų pardavimai pralenkė VHS

Publikuota: 2007-08-17 08:00
Tematika: Kompiuterija
Inf. šaltinis: HDTVLietuva.com

Aukštos raiškos formatas užėmė antrą vietą tarp vaizdo formatų. Pirmoje šių metų pusėje „Blu-ray“ ir HD-DVD diskų pardavimai pagaliau pralenkė VHS tipo vaizdo kasečių pardavimus.

2005 metais VHS sudarė 15 proc. rinkos dalies ir ši dalis pastoviai mažėjo, kadangi „Blu-ray“ ir HD-DVD formatai palaipsniui didėjančiais tempais vijosi VHS formato populiarumą. Tačiau net 2006 metų pabaigoje VHS formato populiarumas buvo didesnis nei „Blu-ray“ ar HD-DVD formatai.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl aukštos raiškos formatas nesugeba įsitvirtinti vaizdo rinkoje, tai „Blu-ray“ ir HD-DVD tarpusavio kova, kuri potencialiam pirkėjui trukdo išsirinkti ir sustabdo nuo pirkimo.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!