Didžiojoje Britanijoje du policininkai buvo perduoti teismui už svetimų pokalbių pasiklausymą, įsilaužimus į kompiuterius ir elektroninio pašto dėžutes. 1999 metais Londono policijos darbuotojai Jeremy'is Young'as ir Scott'as Gelsthorpe'as įkūrė privatų detektyvų biurą „Hackers Are Us“ (Hakeriai – tai mes) ir greitai jų klientūra išaugo.
Konspiracijos tikslais abu policininkai dirbo prisidengdami išgalvotais vardais. Kaip ir kitos tokio profilio firmos, „Hackers Are Us“ galėjo organizuoti žmogaus sekimą už 25-50 svarų per valandą. Išrankesniems klientams egzistavo ir „papildomų paslaugų paketas“ bei atskiras kainų sąrašas: už priėjimą prie elektroninio pašto dėžutės detektyvai prašė 5 tūkst. svarų. Mėnesio trukmės telefono pasiklausymas kainavo 16 tūkst. svarų – čia policininkams talkino trečiasis bendrininkas, telekomunikacijų kompanijos darbuotojas.
Už sutartinę kainą „hakeriai“ taip pat galėjo surengti įvairaus tipo „spektaklius“, pavyzdžiui, nusiųsti aukai netikrą gydytoją tam, kad būtų gauti duomenys apie aukos medicininę kortelę bei ligų istoriją.
Tarp daugybės šios įmonės klientų pastebimi ne tik fiziniai asmenys, bet ir nemažai stambių kompanijų: milijonierius Adrian Kirby sumokėjo „hakeriaims“ 47 tūkst. svarų už ekologų, tiriančių jo kompanijos veiklą, šnipinėjimą – už tai Kirby jau buvo nuteistas pusę metų kalėti.
Šios agentūros veiklos tyrimą koordinavo Londono policijos kovos su korupcija skyrius. Tyrimo pradžią paskatino kompanijos „British Telecom“ policijai suteikti duomenys. Agentūra buvo uždaryta dar 2004-aisiais metais, o vėliau išsiaiškinta, jog buvo planuojama verslą išplėsti ir Airijos teritorijoje. Tiesa, tai, kad buvo pažeistas įstatymas, pripažino tik Jeremy'is Young'as, o Scott'as Gelsthorpe'as iki šiol teigia, jog užsiėmė tik klientų vadyba ir apie neteisėtą veikla nieko nežinojo.