Elektronika.lt
 2024 m. lapkričio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 25 d. 14:49
Apsaugokite savo namus: gyventojų klaidos, kurios traukia vagis, ir ekspertų sprendimai
Lapkričio 25 d. 11:20
Iš proto varanti senutė: kaip DI kovoja su telefoniniais sukčiais?
Lapkričio 25 d. 08:34
Kaip ištrinti fono paveikslėlį „iPhone“
Lapkričio 24 d. 15:39
Interneto greitis: kaip suprasti, kokio iš tikrųjų reikia?
Lapkričio 24 d. 11:39
Lietuvos ekranų tendencijos
Lapkričio 23 d. 15:27
„Garmin“ pristato pirmąjį didelio formato nardymo kompiuterį „Descent X50i“
Lapkričio 23 d. 11:37
Išmani vaikystė: ekspertė apžvelgia, kokius įgūdžius ugdo programavimas, robotika ir dirbtinio intelekto naudojimas
Lapkričio 22 d. 17:37
Svečiai gali „pavaišinti“ virusais: kodėl namuose būtinas „Šlepečių Wi-Fi“?
Lapkričio 22 d. 14:36
Didelei daliai vyresnių žmonių skaitmeninės paslaugos – sunkiai prieinamos
Lapkričio 22 d. 11:21
Medžiodami nuolaidas išlikite budrūs: ekspertas pataria, kaip netapti sukčių auka perkant internetu
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
Reklama
 Naujienos » Kompiuterija Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Bendrovė „Neurotechnology“ įvertinta tarp geriausių pasaulyje biometrijos algoritmų kūrėjų

Publikuota: 2022-10-20 15:27
Tematika: Kompiuterija
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Biometrinių algoritmų kūrėja „Neurotechnology“ per 2022 metus susižėrė net keletą aukščiausių įvertinimų, kuriuos pateikė nepriklausomi technologijų tyrėjai. Jungtinėse Amerikos Valstijose esantis Nacionalinis standartų ir technologijų institutas (NIST) įvertino, kad Lietuvos Metų Dirbtinio Intelekto įmone pripažintos bendrovės „Neurotechnology“ sukurti biometrijos algoritmai yra tarp geriausių pasaulyje.

Bendrovė „Neurotechnology“ įvertinta tarp geriausių pasaulyje biometrijos algoritmų kūrėjų

NIST tyrėjų atliktų testų rezultatai parodė, jog įmonės sukurtas pirštų atspaudų atpažinimo algoritmas yra patikimiausias ir tiksliausias tarp visų kitų dalyvių. Pirštų atspaudų atpažinimo testą PFT III sudarė 33 eksperimentai, o galutiniai rezultatai buvo lyginti su 39 algoritmais, kuriuos pateikė 22 žymiausi biometrinių algoritmų kūrėjai. Šis testas yra tęstinis, tai reiškia, kad naujai pagerinti algoritmai gali būti pateikiami kas tris mėnesius, tad tokio tipo vertinimai skatina nenutrūkstamą technologijų tobulinimą.

„Jau daugelį metų reguliariai dalyvaujame nepriklausomuose vertinimuose ir konkursuose, kuriuose pelnome aukštas pozicijas įvairiuose testavimo scenarijuose. Augant industrijai ir daugėjant technologijos pritaikymo metodų, pasitaiko naujų iššūkių, tačiau mūsų komanda sėkmingai sprendžia iškilusias problemas ir varžosi su didžiausiomis įmonėmis iš viso pasaulio“, – teigia „Neurotechnology“ direktorius Irmantas Naujikas.

Testai buvo atliekami su realiais pirštų atspaudų pavyzdžiais iš duomenų bazių, kurias pateikė Arizonos ir Los Andželo policijos departamentai, valstybės saugumo departamentas bei vizų išdavimo atvykusiems į šalį centras, taigi pateikti algoritmai buvo įvertinti pačiu aukščiausiu lygiu realiomis sąlygomis. I. Naujiko teigimu, tokie vertinimai atveria dar didesnes galimybes dirbtinio intelekto sprendimų pritaikymui.

JAV Nacionalinis standartų ir technologijų institutas yra fizinių mokslų laboratorija, atliekanti nepriklausomus vertinimus biometrinių technologijų srityje. NIST standartus atitinkančios technologijos užtikrina kokybę ir konkurencinį pranašumą, o jų patikimumas yra pripažįstamas visame pasaulyje.

Dirbtinis intelektas – prioritetas

„Jau daugiau kaip 30 metų kuriame dirbtiniu intelektu pagrįstus sprendimus ir daugiau kaip pusė įmonės darbuotojų tiesiogiai dirba su moksliniais tyrimais ir eksperimentine plėtra. Aiškus prioritetas leidžia mums sėkmingai tobulinti algoritmus, kurti dirbtiniu intelektu grindžiamas inovacijas ir siekti aukščiausių rezultatų tarptautiniu mastu“, – sako I. Naujikas.

„Neurotechnology“ multibiometriniai sprendimai ir jų patikimumas yra pripažinti visame pasaulyje. Algoritmai jau ne kartą įrodė savo tikslumą ir atpažinimo greitį įvairiuose nepriklausomų tyrėjų vertinimuose, tarp kurių yra:

  • NIST FRVT: patikimiausia didelio masto nepriklausomų veido atpažinimo įvertinimų serija asmenybės patvirtinimo ir atpažinimo uždaviniuose. Naujausias „Neurotechnology“ algoritmas buvo pripažintas tarp 3 proc. geriausių iš daugiau nei 700 pateiktų sprendimų, kuriuos pasiūlė 255 gamintojai.
  • NIST MINEX: tęstinis pirštų atspaudų algoritmų tyrimas, patvirtinantis, jog galutinis produktas atitinka JAV vyriausybės asmens tapatybės patvirtinimui keliamus standartus. Kelerius metus „Neurotechnology“ algoritmas buvęs tiksliausias ir dabar išlieka vienas iš tiksliausių šiame MINEX vertinime.
  • NIST PFT: tęstinis pirštų atspaudų atpažinimo technologijų įvertinimas, tiriantis algoritmų tikslumą bei veikimo greitį verifikacijos scenarijuje, ieškant vieno su vienu atitikmens. Jau anksčiau buvęs įvertintas kaip tiksliausias iš visų dalyvių, naujausias „Neurotechnology“ algoritmas parodė dar geresnius rezultatus visuose tyrimo eksperimentuose.

Kompanijos veido atpažinimo algoritmų kokybę taip pat užtikrina nepriklausomų tyrėjų suteikti sertifikatai, patvirtinantys atpažinimo galimybes vaizdo įrašuose (NIST FIVE) ir tiriantys, kaip veido atpažinimo sprendimai reaguoja į veidų gyvumą siekiant užtikrinti sistemos saugumą (iBETA).

Ilgametė patirtis ir kompanijos viduje atliekami moksliniai tyrimai leidžia tobulinti egzistuojančias technologijas ir produktus, tokius kaip asmens tapatybės identifikavimo sistema „FaceVerification“ bei biometrinė darbuotojų ir lankytojų valdymo sistema „NCheck“.

Įmonės sukurti sprendimai ir produktai naudojami daugiau nei 140 pasaulio šalių. „Neurotechnology“ kartu su konsorciumo partnere „Tata Consultancy Services“ (TCS) buvo atrinkta kaip viena iš biometrinių paslaugų tiekėjų didžiausiai pasaulyje biometrinei identifikavimo sistemai – Indijos „Aadhaar“, kurios duomenų bazėje yra įtraukta 1,3 milijardo žmonių ir tikimasi kad per ateinančius septynerius metus šis skaičius išaugs iki daugiau nei 2 milijardų.

„Neurotechnology“ sukurti programinės įrangos produktai taip pat naudojami ir tokiuose valstybinio masto projektuose kaip Ganos visuotinių rinkimų rinkėjų valdymo sistema, Kongo Demokratinės Respublikos rinkėjų sąrašų tikrinimas ir kituose projektuose, kuriuose bendrai apdorojami daugiau kaip 200 milijonų piliečių duomenys.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Google“ paskelbė geriausias „Android“ programėles

Baigiantis 2024 metams, įvairiose pramonės šakose vyksta metų pabaigos apdovanojimų sezonas. Laikydamasi tradicijos, „Google“ pristatė geriausių metų „Android“ programėlių, žaidimų ir knygų rinkinį, kuriame atkreipiamas dėmesys į mobiliųjų technologijų naujoves ir meistriškumą.

„Google“ tobulina savo dirbtinio intelekto sprendimus: „Gemini“ įrankis įgauna naujų galimybių

Vasario mėnesį „OpenAI“ paskelbė, kad „ChatGPT“ bus įdiegta atminties funkcija, kuri leis jai prisiminti jus ir jūsų ankstesnius pokalbius su ja. Šią savaitę „Google“ paskelbė kažką labai panašaus savo dirbtiniam intelektui „Gemini“.

„Google“ problemos niekaip nesibaigia: siekiama, jog bendrovė parduotų daugelio mūsų naudojamą interneto naršyklę

JAV Teisingumo departamentas siekia, kad „Google“ parduotų savo naršyklę „Chrome“, nes tai yra dalis antimonopolinės bylos, kurioje nagrinėjamas bendrovės dominavimas internetinės paieškos srityje.

2024 m. lapkritis
2024-11-22 13:37
Į „Windows“ kompiuterių turėtojus nusitaikė naujas virusas
2024-11-21 09:29
Per 10 dienų – 46 pranešimai apie saugumo spragas Vilniaus savivaldybės informacinėse sistemose
2024-11-20 16:17
„Teclast“ pristatė nebrangų planšetinį kompiuterį „T60 Plus“
2024-11-19 07:05
Senų „Windows“ platformos versijų naudotojams – prastos naujienos: nebegalėsite naudotis populiaria žaidimų platforma
2024-11-18 19:27
„YouTube“ platformoje testuojama dar viena nauja funkcija
2024-11-17 18:23
Kibernetinio saugumo klausimai: iš stalčiaus ant vadovo stalo
2024-11-17 11:41
„Instagram“ jau netrukus turėtų sulaukti ir dar vienos naujovės: programėlės kūrėjai testuoja dirbtiniu intelektu paremtą funkciją
2024-11-15 19:19
Netrukus naudotis „Play Store“ programėlių parduotuve bus dar patogiau
2024-11-14 19:37
Netrukus nustos veikti kai kurios „Microsoft“ programėlės
2024-11-14 10:24
Būkite budrūs: sukčiai bando nukreipti lietuvius į apgaulingas lošimų svetaines
2024-11-13 19:36
„Spotify“ ir „Apple Music“ pasiūlys naują galimybę, kuri patiks „TikTok“ naudotojams
2024-11-13 15:10
„Acer“ pristatė du naujus planšetinių kompiuterių modelius
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama