Elektronika.lt
 2025 m. balandžio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Balandžio 23 d. 17:14
DI žaidimų meškos paslauga arba lengviau asmeninių duomenų neišviliosi
Balandžio 23 d. 14:29
CPO LT ir UAB „NFQ Technologies“ kurs inovaciją viešuosiuose pirkimuose – pirmą tokią Europoje
Balandžio 23 d. 11:30
Atnaujinus ugdymo programas – spragos metodinėje medžiagoje ir skaitmeninių mokymosi aplinkų proveržis
Balandžio 23 d. 08:33
Išmanūs namai be streso: kaip technologijos padeda gyventi paprasčiau ir tvariau
Balandžio 22 d. 20:03
Asmeninis DI gydytojas, psichologas ir treneris – utopija ar ateitis?
Balandžio 22 d. 17:20
Atostogos svetur: dažna klaida, dėl kurios permokate atsiskaitydami kortele
Balandžio 22 d. 14:44
DI kameros jau mato net ant kelių padėtus telefonus: kaip vairuotojams išmokti atsiplėšti nuo išmaniojo?
Balandžio 22 d. 11:14
Telefonas dingo, bet panikuoti neverta – ekspertas pataria, ką daryti
Balandžio 22 d. 08:12
Pasaulio ekonomikos forumas: talentų trūkumą Lietuvoje spręs perkvalifikavimas ir automatizacija
Balandžio 21 d. 16:54
Pažangūs sprendimai Turto banko pastatuose: sutaupyta 182 tūkst. eurų, automatizuotų sistemų sulauks dar daugiau objektų
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Kompiuterija Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Bendrovė „Neurotechnology“ įvertinta tarp geriausių pasaulyje biometrijos algoritmų kūrėjų

Publikuota: 2022-10-20 15:27
Tematika: Kompiuterija
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Biometrinių algoritmų kūrėja „Neurotechnology“ per 2022 metus susižėrė net keletą aukščiausių įvertinimų, kuriuos pateikė nepriklausomi technologijų tyrėjai. Jungtinėse Amerikos Valstijose esantis Nacionalinis standartų ir technologijų institutas (NIST) įvertino, kad Lietuvos Metų Dirbtinio Intelekto įmone pripažintos bendrovės „Neurotechnology“ sukurti biometrijos algoritmai yra tarp geriausių pasaulyje.

Bendrovė „Neurotechnology“ įvertinta tarp geriausių pasaulyje biometrijos algoritmų kūrėjų

NIST tyrėjų atliktų testų rezultatai parodė, jog įmonės sukurtas pirštų atspaudų atpažinimo algoritmas yra patikimiausias ir tiksliausias tarp visų kitų dalyvių. Pirštų atspaudų atpažinimo testą PFT III sudarė 33 eksperimentai, o galutiniai rezultatai buvo lyginti su 39 algoritmais, kuriuos pateikė 22 žymiausi biometrinių algoritmų kūrėjai. Šis testas yra tęstinis, tai reiškia, kad naujai pagerinti algoritmai gali būti pateikiami kas tris mėnesius, tad tokio tipo vertinimai skatina nenutrūkstamą technologijų tobulinimą.

„Jau daugelį metų reguliariai dalyvaujame nepriklausomuose vertinimuose ir konkursuose, kuriuose pelnome aukštas pozicijas įvairiuose testavimo scenarijuose. Augant industrijai ir daugėjant technologijos pritaikymo metodų, pasitaiko naujų iššūkių, tačiau mūsų komanda sėkmingai sprendžia iškilusias problemas ir varžosi su didžiausiomis įmonėmis iš viso pasaulio“, – teigia „Neurotechnology“ direktorius Irmantas Naujikas.

Testai buvo atliekami su realiais pirštų atspaudų pavyzdžiais iš duomenų bazių, kurias pateikė Arizonos ir Los Andželo policijos departamentai, valstybės saugumo departamentas bei vizų išdavimo atvykusiems į šalį centras, taigi pateikti algoritmai buvo įvertinti pačiu aukščiausiu lygiu realiomis sąlygomis. I. Naujiko teigimu, tokie vertinimai atveria dar didesnes galimybes dirbtinio intelekto sprendimų pritaikymui.

JAV Nacionalinis standartų ir technologijų institutas yra fizinių mokslų laboratorija, atliekanti nepriklausomus vertinimus biometrinių technologijų srityje. NIST standartus atitinkančios technologijos užtikrina kokybę ir konkurencinį pranašumą, o jų patikimumas yra pripažįstamas visame pasaulyje.

Dirbtinis intelektas – prioritetas

„Jau daugiau kaip 30 metų kuriame dirbtiniu intelektu pagrįstus sprendimus ir daugiau kaip pusė įmonės darbuotojų tiesiogiai dirba su moksliniais tyrimais ir eksperimentine plėtra. Aiškus prioritetas leidžia mums sėkmingai tobulinti algoritmus, kurti dirbtiniu intelektu grindžiamas inovacijas ir siekti aukščiausių rezultatų tarptautiniu mastu“, – sako I. Naujikas.

„Neurotechnology“ multibiometriniai sprendimai ir jų patikimumas yra pripažinti visame pasaulyje. Algoritmai jau ne kartą įrodė savo tikslumą ir atpažinimo greitį įvairiuose nepriklausomų tyrėjų vertinimuose, tarp kurių yra:

  • NIST FRVT: patikimiausia didelio masto nepriklausomų veido atpažinimo įvertinimų serija asmenybės patvirtinimo ir atpažinimo uždaviniuose. Naujausias „Neurotechnology“ algoritmas buvo pripažintas tarp 3 proc. geriausių iš daugiau nei 700 pateiktų sprendimų, kuriuos pasiūlė 255 gamintojai.
  • NIST MINEX: tęstinis pirštų atspaudų algoritmų tyrimas, patvirtinantis, jog galutinis produktas atitinka JAV vyriausybės asmens tapatybės patvirtinimui keliamus standartus. Kelerius metus „Neurotechnology“ algoritmas buvęs tiksliausias ir dabar išlieka vienas iš tiksliausių šiame MINEX vertinime.
  • NIST PFT: tęstinis pirštų atspaudų atpažinimo technologijų įvertinimas, tiriantis algoritmų tikslumą bei veikimo greitį verifikacijos scenarijuje, ieškant vieno su vienu atitikmens. Jau anksčiau buvęs įvertintas kaip tiksliausias iš visų dalyvių, naujausias „Neurotechnology“ algoritmas parodė dar geresnius rezultatus visuose tyrimo eksperimentuose.

Kompanijos veido atpažinimo algoritmų kokybę taip pat užtikrina nepriklausomų tyrėjų suteikti sertifikatai, patvirtinantys atpažinimo galimybes vaizdo įrašuose (NIST FIVE) ir tiriantys, kaip veido atpažinimo sprendimai reaguoja į veidų gyvumą siekiant užtikrinti sistemos saugumą (iBETA).

Ilgametė patirtis ir kompanijos viduje atliekami moksliniai tyrimai leidžia tobulinti egzistuojančias technologijas ir produktus, tokius kaip asmens tapatybės identifikavimo sistema „FaceVerification“ bei biometrinė darbuotojų ir lankytojų valdymo sistema „NCheck“.

Įmonės sukurti sprendimai ir produktai naudojami daugiau nei 140 pasaulio šalių. „Neurotechnology“ kartu su konsorciumo partnere „Tata Consultancy Services“ (TCS) buvo atrinkta kaip viena iš biometrinių paslaugų tiekėjų didžiausiai pasaulyje biometrinei identifikavimo sistemai – Indijos „Aadhaar“, kurios duomenų bazėje yra įtraukta 1,3 milijardo žmonių ir tikimasi kad per ateinančius septynerius metus šis skaičius išaugs iki daugiau nei 2 milijardų.

„Neurotechnology“ sukurti programinės įrangos produktai taip pat naudojami ir tokiuose valstybinio masto projektuose kaip Ganos visuotinių rinkimų rinkėjų valdymo sistema, Kongo Demokratinės Respublikos rinkėjų sąrašų tikrinimas ir kituose projektuose, kuriuose bendrai apdorojami daugiau kaip 200 milijonų piliečių duomenys.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Samsung“ pristatė itin atsparų „Galaxy Tab Active5 Pro“ planšetinį kompiuterį su didele baterija

Korėjos bendrovės atstovai paskelbė apie naująjį „Samsung Galaxy XCover7 Pro“ išmanųjį telefoną. Kartu su šiuo įrenginiu buvo paskelbta ir apie „Galaxy Tab Active5 Pro“ planšetinį kompiuterį.

Beveik 4 iš 10 suaugusiųjų Lietuvoje naudojasi kvalifikuotu elektroniniu parašu

RRT skelbia patikimumo užtikrinimo paslaugų rinkos 2024 m. apžvalgą. Naujausias tyrimas atskleidžia, kad kvalifikuotu elektroniniu parašu 2024 m. naudojosi 38 proc. suaugusių Lietuvos gyventojų – tai 3 procentiniais punktais daugiau nei prieš metus.

Dirbtinio intelekto nulaužimui programišiai naudoja dirbtinį intelektą

Tik laiko klausimas buvo kada programišiai pradės naudoti dirbtinį intelektą atakoms nukreiptoms į dirbtinį intelektą – ir tas laikas atėjo.

2025 m. balandis
2025-04-21 13:34
„Doogee“ pristatė nebrangų planšetinį kompiuterį su didele baterija ir daugybe operatyviosios atminties
2025-04-18 10:46
„Oppo“ pristatė galingiausią savo planšetinį kompiuterį – „Oppo Pad 4 Pro“ modelį
2025-04-16 18:26
NKSC pratybos „Kibernetinis skydas PhishEx“: darbuotojų budrumas vis dar kelia nerimą
2025-04-16 09:15
„Asus“ pristato geriausią „Ryzen 9000“ pagrindinę plokštę – „ROG Crosshair X870E Extreme“ su garų kamera SSD
2025-04-15 18:27
Pervedimai eurais taps saugesni: „Paysera" tikrins siuntėjo įvestus gavėjo duomenis
2025-04-15 07:01
Pristatytas naujasis „Asus Vivobook 16“ nešiojamas kompiuteris su „Ryzen AI“ procesoriumi
2025-04-14 13:23
„Asus“ pristatė naująjį „Zenbook S16“ nešiojamą kompiuterį su aukštos klasės geležimi ir dirbtiniu intelektu
2025-04-11 10:39
Pademonstruotas išskirtinis „Compal Adapt X“ nešiojamas kompiuteris
2025-04-10 16:52
„Microsoft“ veiksmai ir toliau siutina „Windows 11“ naudotojus, tačiau gudriausi jau rado naują spragą sistemoje
2025-04-08 16:43
„Steam“ pateikė naujausią statistiką: fiksuojamas AMD procesorių rinkos dalies augimas
2025-04-07 16:30
Pristatytas naujasis „Nintento Switch 2“ delninis žaidimų kompiuteris su gausybe svarbių atnaujinimų
2025-04-04 21:08
Kinija pristatė robotą su vaiko intelektu
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama