Warren N. Lieberfarb, buvęs Warner Home Video kompanijos prezidentas, vienas iš DVD formatų kūrėjų, o šiuo metu – HD-DVD Promotion Group pagrindinis konsultantas, Variety internetiniam leidiniui pakomentavo šiuo metu vykstančius HD-DVD ir Blu-ray formatų karo veiksmus.
Warren N. Lieberfarb 80 metais dalyvavo formatų Betamax ir VHS mūšyje. Tuomet kompanija Sony apsiginklavusi Betamax formatu, grandioziškai pralaimėjo kovą. Tada Warren N. Lieberfarb surado kompromisą ir neleido DVD formatui įsivelti į karus, tokiu būdu Holivude Warren N. Lieberfarb buvo pramintas „DVD krikštatėviu“. Deja, šiuo metu jis neieško kompromisinių sprendimų ir aktyviai remia HD-DVD formatą, o tiksliau, „draugauja“ su Microsoft ir Toshiba kompanijomis.
Warren N. Lieberfarb jau 2002 metų sausio mėnesį Consumer Electronics Show parodoje pastebėjo, kad prie Matsushita-Philips aljanso, kuris kūrė naują optinių vaizdo diskų formatą, prisijungė kompanija Sony, sudarydama (kaip išsireiškė Lieberfarb) „sąjungą, panašią į mafijos kartėlį sukurtą tik tam, kad buitinės elektronikos gamintojai be atsikalbinėjimų priimtų naują diskų formatą“.
Patvirtindamas savo žodžius, jis pateikia faktą, kad BDA (Blu-ray Disc Association) kūrė savo formatą be DVD Forum organizacijos dalyvavimo. DVD Forum – tai organizacija, įkurta 1997 metais ir skirta sekti bei reaguoti į kino studijų ir vaizdo technikos gamintojų poreikius.
Kai Warren N. Lieberfarb buvo Warner Home Video prezidentu, jis liepė paruošti dokumentus, kuriuose BDA kaltinama monopolija, bet likusieji kompanijos Warner Home Video vadovai atsisakė palaikyti Lieberfarb užimamą poziciją, tad JAV Teisingumo ministerija skundo negavo.
„DVD krikštatėvis“ taip pat kritikuoja kai kuriuos DVD Forum organizacijos atstovus: „Jei kino studijos mažiau laiko praleistų kurdamos „nenugalimas“ apsaugos nuo kopijavimo sistemas, o susitelktų ties naujos produkcijos pateikimu parduotuvių lentynose, tuomet HD-DVD formatas jau seniai būtų įsisavintas rinkos ir net 2006 metais būtų užėmęs lyderio pozicijas“.
Lieberfarb taip pat nemato jokios galimybės formatų kare pravesti „taikias derybas“, nes „kariniai veiksmai“ toli pažengę.
Warren N. Lieberfarb pareiškė, kad formatų karo pabaigą visgi nulems tik agresyvios kainų politikos taikymas.