IBM pristatė „Lotus Sametime 7.5“ programinę įrangą, kuri išplečia verslui reikalingas bendradarbiavimo galimybes nuo apsikeitimo žinutėmis realiu laiku iki vieningos sistemos su interneto konferencijų, garso ir vaizdo perdavimo ir daugeliu kitų galimybių. Vieninga bendradarbiavimo sistema leidžia pagrindinius įmonės komunikavimo įrankius integruoti į verslo procesus, taip padedant vartotojams greičiau ir lengviau bendrauti bei padidinti darbo našumą.
„Lotus Sametime 7.5 yra pirmasis produktas, suteikiantis vieningą bendradarbiavimo platformą, kurioje dera apsikeitimas pranešimais realiu laiku, interneto konferencijos, balso ir vaizdo perdavimas bei kitos šiuolaikinės bendravimo galimybės, — sakė „IBM Lietuva“ programinės įrangos pardavimų vadovas Tautvydas Cibas. — Klientai gali naudotis naujomis vieningomis komunikacijos galimybėmis, kurias galima išplėsti naudojant atvirojo kodo standartus.“
Žinutės realiu laiku jau kuris laikas nebėra naudojamos tik asmeniniam bendravimui tarp dviejų žmonių. Nemažai organizacijų naudoja šias galimybes savo kasdieniame darbe vidiniam bendravimui tarp darbuotojų ir jų grupių, ypač esančių kituose miestuose ar valstybėse, todėl padidėjo saugių, lanksčių ir lengvai pritaikomų sprendimų paklausa. „Lotus Sametime“ galimybės lengvai diegti įvairius priedus ir naujas funkcijas leidžia naudotis balso, vaizdo perdavimu, pasiekti duomenis iš kitų programų ir taip dirbti našiau, efektyviau ir produktyviau.
Naujoji atvira ir paprastai plečiama „Lotus Sametime 7.5“ platforma bei joje naudojamos „Web 2.0“ technologijos leidžia klientams ir partneriams lengvai diegti bei patiems kurti įvairias papildomas funkcijas, priedus bei naujus sprendimus, skirtus tiek vartotojams, tiek verslui. Sprendimus „Lotus Sametime“ programinei įrangai kuria beveik 100 IBM verslo partnerių iš viso pasaulio. Įvairūs priedai leidžia, pavyzdžiu, rodyti savo telefono užimtumą, išsirinkti geriausiai tinkantį bendravimo būdą pagal užduoties pobūdį: apsikeitimą žinutėmis perjungti į garso ar vaizdo konferenciją su galimybe prijungti dalyvius, naudojančius kitų standartų sistemas, vaizdo konferencijų įrangą, įprastus ir 3G mobiliuosius telefonus ir pan.