Iš pradžių „Microsoft“ planavo pasinaudoti monolitiniu korpusu iš magnio ir aliuminio lydinio, kuris turėjo saugoti planšetinio kompiuterio „Surface“ aparatinę dalį nuo nepalankaus išorės poveikio. Vis tik ribotos panašių gaminių pagrindinių tiekėjų galimybės privertė korporaciją ieškoti alternatyvių variantų. Kaip teigia resursas „DigiTimes“, pasirinkimas krito magnio korpusų naudai, kurie gaminami, naudojant „MegVapor“ technologiją.
„MegVapor“ mechanizmai leidžia sukurti gaminius iš magnio, kurie savo išore ir atsparumo lygiu gali būti lyginami su tradiciniu tapusiu lydiniu iš to paties magnio ir aliuminio, tačiau kaip galima suprasti, aliuminis suteikia korpusui lengvumo. Dar viena iš bėdų, su kuriomis susiduriama, gaminant magnio korpusus, yra nepakankamai didelis tinkamos produkcijos procentas, o tai iš karto atsiliepė planšetinių kompiuterių „Surface“ masinei gamybai.
„Surface“ skirtų korpusų tiekimu užsiima „antrojo ešalono“ kinų gamintojas, o tai verčia „Microsoft“ ypatingai atidžiai atsižvelgti į tiekiamos produkcijos kokybę. Autoritetingi gamintojai, neatsižvelgiant į tai, jog „Microsoft“ siūlė tikrai nemažą užsakymą, vis tik buvo priversti atsisakyti bendradarbiavimo su amerikiečių korporacija, kadangi tiesiog neturėtų tiek gamybinių pajėgumų.