Anksčiau paskelbti AMD pažadai, jog ypač plonus nešiojamuosius kompiuterius su naujausiais hibridiniais APU „Trinity“ procesoriais bus galima įsigyti už 599 JAV dolerius (~1620 Lt), gana smarkiai įkvėpė tuos vartotojus, kuriems patinka „Ultrabook“ koncepcija ir visa tai, ką ji siūlo, tačiau labai nervina mažmeninė kaina ir, galbūt, logotipas „Intel Inside“.
Vis tik parodoje „Computex 2012“ pasisakę AMD atstovai, resurso „DigiTimes“ teigimu, įvardijo daug realistiškesnį ypač plonų nešiojamųjų kompiuterių su „AMD Trinity“ kainų diapazoną: kainos prasidės nuo minėtų 599 dolerių ir baigsis ties 899 doleriais (~2430 Lt). Ateityje kainos galės prasidėti ir nuo 549 dolerių, tačiau čia viskas priklausys nuo nešiojamųjų kompiuterių gamintojų.
Apskritai, 899 dolerių kainos ribą AMD laiko kritine pastarojoje produktų kategorijoje. Daug aukštesnės kainos „Ultrabook“ kompiuteriai, AMD atstovų teigimu, turi šansą sėkmingai egzistuoti tik tuo atveju, jei jų gamintojai bus „Apple“ arba „Sony“. Kiti gamintojai, savo ruožtu, turėtų sumažinti savo apetitus. Kainų segmente „iki 899 dolerių“ ypač ploni nešiojamieji kompiuteriai turi žymiai daugiau šansų išgyventi, taigi būtent čia savo jėgas ir sukoncentruos kompanija AMD.
Kartu kompanijos atstovai prasitarė ir apie planšetiniams kompiuteriams skirtus procesorius „Hondo“, kurie turi pasirodyti kartu su „Windows 8“ finaline versija. Rekomenduojamas kainų lygis čia įvardintas nebuvo, tačiau vargu, ar tokie planšetiniai kompiuteriai su AMD mikroschemomis ir „Windows 8“ galės būti pigesni už „Android“ ir ARM sprendimus. Beje, pati AMD programinę platformą „Android“ laiko gana perspektyvia, tačiau tik OEM segmente ir integruojamų sprendimų srityje. Kalbėdama apie savo šansus konkurencinėje kovoje su ARM, kompanijos AMD atstovai išreiškė tvirtą įsitikinimą savo jėgomis. O mums, savo ruožtu, belieka tik palinkėti sėkmės: kuo daugiau žaidėjų, tuo mažesnės kainos.