Kompanijos AMD parodoje „Computex 2012“ pademonstruotas planšetinio kompiuterio prototipas su APU „Trinity“ šeimos mikroschema galėjo sudaryti įspūdį, jog tai įrodo kompanijas ambicijas planšetinių kompiuterių segmente.
Tačiau nereikia pamiršti, jog tam reikalui skirti specializuoti procesoriai „Hondo“ su „Bobcat“ architektūra bus išleisti tik 2012 metų IV ketvirtyje. Pastarųjų APU energijos suvartojimo lygis neviršys 5 W, taigi jie daug geriau tiks planšetiniams kompiuteriams, nei APU „Trinity“, kurių taupiausi modeliai gali pasigirti tik 17 W TDP.
Šią savaitę AMD generalinis direktorius Rory Readas pareiškė, jog po penkerių metų planšetinių kompiuterių su operacine sistema „Windows“ rinkos dalis gali išaugti nuo dabartinių 2–3 % iki 20 %, o tam didžiausią paskatą turėtų suteikti rudenį pasirodysianti „Windows 8“.
Kaip teigia resursas „Fox Business“, AMD vis tik nemato reikalo išleisti procesorių išmaniesiems telefonams, kadangi šis rinkos segmentas yra „per tankiai apgyvendintas“ ir nerentabilus. O štai galimybės debesų technologijų srityje kompaniją AMD domina, taigi čia galima tikėtis naujų pirkinių (vienu pirmųjų tapo mikroserverių gamintojas „SeaMicro“)
Kovoti su „Ultrabook“ kompiuteriais AMD ketina labiau prieinamesniais savo kaina ypač plonais nešiojamaisiais kompiuteriais su hibridiniais APU „Trinity“. Kompanija taip pat mato labai didžiulį potencialą tokiose šalyse, kaip Brazilija, Rusija, Indija ir Kinija. Čia bus stengiamasi orientuotis į tą pirkėją, kuris pirmą kartą perka namų kompiuterį, kuris šeimoje gali tapti vieninteliu. Žinant šių šalių vartotojų perkamąją galią, AMD tikrai turės ką pasiūlyti.