Į socialinį tinklą „Facebook“ jauni žmonės išsikraustė prieš kelerius metus. Tarptautinė technologijų bendrovė „Cisco“ išsiaiškino, kad „Facebook“ užima pakankamai svarbią dalį jaunų žmonių gyvenime.
Vidutiniškai vienam iš keturių apklaustų jaunuolių nuolatos žinoti, kas vyksta „Facebook“ tinkle, yra svarbiau, negu eiti į pasimatymą, klausytis muzikos ar siausti vakarėlyje. „Facebook“ nusveria tik realūs susitikimai su draugais.
Tačiau žvelgiant į jaunimo prioritetus skirtingose šalyse matyti, kad kai kuriuose kraštuose virtualiam bendravimui skiriamas itin didelė svarba, o kituose šis dalykas nesureikšminamas.
Įdomu tai, kad bendravimą ir laiko leidimą socialiniuose tinkluose labiau linkę sureikšminti vadinamų besivystančių šalių gyventojai. Pavyzdžiui, Brazilijoje ar Indijoje nuolatinis įvykių „Facebook“ svetainėje stebėjimas yra svarbiausias užsiėmimas. Tam pirmenybę teikia ir Ispanijos gyventojai.
O tokių šalių kaip JAV ar Jungtinės Karalystės jaunuoliai „Facebook“ vilionėms yra atsparesni. Rusijoje, Prancūzijoje ir Japonijoje gyvenantiems jauni žmonės šiam tinklui apskritai neteikia didelės svarbos, o labiau vertina kitus užsiėmimus.