Kūrybinga asmenybė skiriasi nuo statistinio vidutinioko tuo, jog pastarajam nelemta kurti nei vaizduotę stebinančių daiktų, nei pažvelgti į ateitį. Dizaineris Tommaso Gecchelin vaizdžiai įrodė savo priklausomybę kūrybingiems žmonėms, pristatydamas savo nešiojamo kompiuterio „Apple MacBook“ konceptą tokį, koks jis bus 2020 m. klaviatūros, pelės ir tradiciniai „plokšti“ ekranai – jau praeityje.
Nešiojamas kompiuteris turi ploną daugiasluoksnį korpusą. Pats korpusas pagamintas iš ypatingos nano medžiagos taip vadinamos molekulinės technologijos pagalba. Korpusas gali pasižymėti įvairiomis savybėmis: gali tapti tai plastikiniu, tai metaliniu, o paviršius tapti tai matiniu, tai blizgiu. Fiksuoti kompiuterio matmenys taip pat nugrimzdo praeityje, vartotojas galės „suspausti“ nešiojamą kompiuterį iki ultra mobilaus kompiuterio dydžio ir paprasčiausiai įsidėti į kišenę.
Standartinių ekranų taip pat neliko, juos pakeitė holografinis projektorius, kuri sukuria vaizdą tiesiai ore, o ultragarsinis komponentas suteikia atgalinio ryšio galimybę, taigi objektai taps tarsi realūs, juos galima bus paliesti. Kompiuteryje yra ir trimatis skaitytuvas, kuris sukuria objekto pilną skaitmeninį vaizdą. Galiausiai dar vienu maloniu siurprizu tapo faktas, kad dvi nešiojamo kompiuterio pusės vienodai pilnavertės, taigi kompiuterį galima padalinti į 2 puseles, iš kurių kiekviena pavirsta į planšetinį kompiuterį. Aišku, viskas veikia bevieliu būdu, jokių kabelių, jokių jungčių… Juk tai – ateities kompiuteris.