Didžiausia pasaulyje kompiuterių procesorių gamintoja „Intel“, bendradarbiaudama su dizaino kūrybos kompanija „Toray Ultrasuede“, pristatė stilingus nešiojamuosius kompiuterius su spalvotu, iškilios faktūros korpusu. „Intel Centrino“ technologijos pagrindu sukurti įrenginiai skirti šiuolaikiniams žmonėms, kuriems kompiuteris yra ne tik darbo įrankis, bet ir saviraiškos priemonė.
Naujojo nešiojamojo kompiuterio korpusui apipavidalinti panaudota anglies pluošto medžiaga „Ultrasuede“. Savo iškiliomis korpuso dizaino linijomis ji ne tik keičia tradicinę kompiuterio išvaizdą, tačiau ir lytėjimo pojūčius. „Intel Centrino“ technologijos dėka šie kompiuteriai yra lengvesni bei mažesni, tačiau veikia ilgai neįjungti į elektros tinklą.
„Intel“ ir „Toray Ultrasuede“ atliktų tyrimų duomenimis, daugiau nei 73 proc. suaugusių kompiuterių pirkėjų Jungtinėse Valstijose pageidauja, kad kompiuteris atspindėtų jų asmeninį stilių, o net 60 proc. vartotojų norėtų turėti galimybę patys individualizuoti savo kompiuterius pasirinkant spalvas ir medžiagas.
76 proc. apklaustųjų prisipažįsta atkreipiantys dėmesį į kitų žmonių nešiojamųjų kompiuterių stilių ir dizainą. Tyrimų duomenimis, 59 proc. turinčiųjų nešiojamąjį kompiuterį jį nešiojasi nuolat, o tai atskleidžia tendenciją, kad šie įrenginiai tampa ne tik keliaujančių verslininkų atributu, bet ir kasdiene asmeninio gyvenimo dalimi.
„Daugeliui nešiojamasis kompiuteris dabar yra įprastas kasdienybės palydovas. Žmonės nori, kad jis ne tik puikiai veiktų, bet ir gerai atrodytų“, - sako stiliaus ekspertas Styvenas Kodžokaru (Steven Cojocaru). Jo teigimu, naujasis kompiuteris puikiai atspindi galimybes, kurios atsiveria produktų kūrimo procese bendradarbiaujant skirtingų sričių partneriams. „Kompiuteris tampa asmeninio stiliaus atspindžiu – kaip kelnių diržas ar aukštakulniai“, - teigia jis.
„Intel“ technologinės inovacijos ir „Ultrasuede“ medžiagų savybės leidžia atsiskleisti saviraiškai renkantis kompiuterį”, - teigė „Intel” mobiliųjų produktų ekspertė Džoudi Ženis (Jodi Geniesse). „Intel“ ilgą laiką nuosekliai tobulino kompiuterių vidaus įrangą, siekdama didesnio galingumo, mobilumo ir kokybiškesnio ryšio. Šiuo metu siekiame, kad būtų kuriami kompiuteriai, vartotojų gyvenimo būdą atspindintys ir savo išvaizda“, - pasakojo ji.
„Intel” ekspertės teigimu, „Ultrasuede“ buvo sėkmingai naudojama kuriant daugelį gaminių – nuo baldų iki aksesuarų. „Ši medžiaga pasižymi dideliu patvarumu, paprasta priežiūra ir spalvų bei tekstūrų gausa“, - sakė Dž. Ženis.