HP technologijų ir „DreamWorks Animation SKG“ kūrybinės galios dar kartą susivienijo, kad naujausią studijos kūrinį – animacinį filmą „Megamaindą“ – parodytų trimačiu vaizdu.
Naujoje „Megamaindo“ istorijos versijoje žiūrovai išvydo įspūdingą 3D efektų rinkinį – nuo lazerių ir magnetinių laukų iki akinamų šviesos efektų. Šią inovacijų kupiną animacinę istoriją padėjo įgyvendinti galingos „HP Z800“ darbo stotys, kurios buvo pasitelktos sukurti grafinius filmo elementus, tokius kaip veikėjus milijoninėje minioje, herojų apsiaustų plazdėjimą. „DreamWorks Animation“ taip pat naudojo „HP ProLiant“ serverius, duomenų saugyklas ir tinklo sprendimus.
Naudodami padidinto našumo „HP Z800“ darbo stotis „DreamWorks Animation“ kūrėjai galėjo kur kas greičiau dirbti ir keisti savo kūrinius, o sutaupytą laiką skirti naujų efektų ir animacijos inovacijoms.
„HP technologijos padėjo išlaisvinti mūsų animatorių vaizduotę ir įgyvendinti jų idėjas dviejuose 3D filmuose „Šrekas. Ilgai ir laimingai“ bei „Kaip prisijaukinti slibiną“. Tad HP darbo stočių pasirinkimas ieškant naujų kūrybos ribų kuriant „Megamaindą“ buvo aiškus, – teigė „DreamWorks Animation“ skaitmeninių procesų vadovas Derekas Chanas. – Veikdamos iki 50 proc. sparčiau nei ankstesnieji modeliai, „HP Z800+“ darbo stotys atvėrė platesnes kūrybos erdves ir leido mūsų animatoriams susitelkti ties savo kūrinių detalėmis, o ne kompiuterinėmis technologijomis“.
„DreamWorks Animation“ nuolat plečia animacijos ribas, vis naujais būdais sujaudindama ir įtraukdama žiūrovus į veiksmą. Mes HP kompanijoje dirbame panašiai – savo technologijų galią ir našumą stengiamės pakelti į naują lygmenį ir pateikti savo klientams įrankius, kurių jiems reikia, kad šie galėtų išlaisvinti savo kūrybiškumą ir realizuoti savo vaizduotę“, – teigė HP darbo stočių padalinio viceprezidentas ir generalinis direktorius Jimas Zafarana.
Filmo „Megamaindas“ kūrime bendradarbiavo šimtai, skirtingose vietose dirbančių kūrėjų. Čia jiems pravertė „HP Visual Collaboration“ vaizdo konferencijų ir dalyvavimo sprendimai, kuriuos kartu sukūrė HP ir „DreamWorks Animation“.
Realaus laiko, tikroviškos vaizdo konferencijos buvo pagrindinė priemonė, leidusi režisieriams, kūrėjams ir inžinieriams dalyvauti prasminguose ir produktyviuose susirinkimuose, tokiu būdų sumažinant kelionių skaičių.
„Megamaindas“ yra pirmasis „DreamWorks Animation“ filmas, kuriame naudojami didelio dinaminio diapazono paveikslėliai, suteikiantys vaizdui tokį sodrumą, kokio iki šiol nebuvo studijos filmuose. Tokio lygio vizualizaciją pavyko pasiekti naudojant „HP DreamColor“ monitorius, gebančius perteikti daugiau nei milijardą spalvų, vienodą spalvų kokybę ir tikslius rezultatus kiekviename kūrybos ir gamybos proceso etape.