Kompanija „Google“ kurdama savo operacinę sistemą žadėjo, jog ji veiks su daugeliu prietaisų ir ne vien su mobiliaisiais telefonais. Tuo galėjo įsitikinti kiekvienas, atsisiuntęs anksčiau aprašytą bandomąją operacinės sistemos versiją, skirtą kompiuteriams. Tačiau toji programa buvo tik sistemos stimuliatorius, portalui „VentureBeat“ pavyko operacinę sistemą paleisti, kaip pagrindinę operacinę interneto kompiuterių programą.
„VentureBeat“ „Android“ sistemą įdiegė į „Asus EEEPC 1000H“. Pasak komandos, jiems tai pavyko padaryti maždaug po 4 valandas trūkusio įrangos ir sistemos suderinimo.
Įdiegus sistemą veikė visa kompiuterio įranga, buvo galima naršyti internetą, klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus, naudoti atminties korteles ir taip toliau. Kompiuteris be problemų veikė, kadangi „Android“ sistema naudoja „Linux“ operacinės sistemos branduolį. Linux operacinė sistema veikia su dauguma asmeninių kompiuteriu, tad programuotojų komandai nereikėjo kurti kompiuterio programinės įrangos tvarkyklių pačiai – jie naudojo standartines „Linux“ operacinės sistemos tvarkykles.
Programuotojams kojos nepakišo net tai, jog „Android“ sistema pritaikyta dirbti su prietaisais naudojančiais ARM tipo procesorius. Tokio tipo procesorių naudoja HTC kompanijos gaminamas „T-Mobil G1“ telefonas. „Asus“ kompiuteris naudoja įprastą „Intel“ architektūros procesorių, pritaikyti operacinę sistemą šiam procesoriui nebuvo sunku. Smarkiai skiriasi ir Asus EEEPC 1000H ekranas, jis maždaug 5 kartus didesnis negu T-Mobile G1 telefono, tačiau „Android“ sistema automatiškai prisitaikė prie kompiuterio ekrano.
Straipsnyje, kuriame buvo aprašytas bandymas taip pat buvo svarstoma apie galimybę pardavinėti interneto kompiuterius su šia sistema. „Android“ galėtų būti įrašoma į visus parduodamus interneto kompiuterius, kadangi ji nemokama, ją lengva perprogramuoti ir naudoti. Be to, sistema glaudžiai susijusi su internetu, todėl būtų praktiška naudoti sistemą šiuose interneto kompiuteriuose. Visgi, šios sistemos naudojimas kompiuteriuose priklauso nuo pačios „Google“ ir sistemą vystančios komandos interesų.