Augant verslo procesų optimizavimo poreikiui, pačios įmonės diktuoja, kokie verslo valdymo ir apskaitos programų atnaujinimai joms būtini. Verslo valdymo ir buhalterines programas kurianti sostinės UAB „Prototechnika“ pastebi, kad pastaraisiais metais įmonės į šias programas investuoja atidžiau, pageidauja galimybės nuolat jas plėtoti bei naujų versijų šimtaprocentinio suderinamumo ir su įsigytomis anksčiau standartinėmis programomis, ir su įgyvendintais individualiais sprendimais.
Vadovaudamasi šiais įmonių poreikiais „Prototechnika“ periodiškai atnaujina verslo valdymo ir buhalterinių programų šeimą „Skaita“ – dabar pasiūlė naują „EuroSkaita2“ versiją, kurioje daugumą patobulinimų iniciavo klientai. Naujosios versijos eikliausi arkliukai – galimybė automatiškai fiksuoti Lietuvos banko skelbiamus valiutų kursus, įvesti papildomas faktūrines vertes „Intrastat ataskaitose“ bei analizuoti duomenis „Duomenų kubo naršykle“. Nauja versija taip pat praplečia anksčiau sukurtų modulių galimybes (papildyti išlaidų operacijų, apskaitos blankų, kainoraščių ir kt. moduliai). Pasak Kęstučio Skukausko, „Prototechnikos“ direktoriaus plėtrai, visus esminius atnaujinimus diktuoja pačių vartotojų poreikiai bei kasdieniai ekonominės situacijos pokyčiai.
„Nauji įrankiai ar jau esamų programų atnaujinimai dažniausiai gimsta vartotojams pageidaujant jų specifiką tenkinančių sprendimų. Jei paaiškėja, kad toks atnaujinimas yra aktualus ir kitiems mūsų užsakovams, kuriame universalų daugeliui bendrovių tinkantį įrankį. Pavyzdžiui, taip gimė valiutų kursų importo iš Lietuvos banko įrankis – tai aktualu visoms užsienio rinkose dirbančioms įmonėms“, – pasakoja K.Skukauskas.