JAV Federalinės aviacijos administracijos specialistai aptiko rimtą pažeidžiamumą naujojo keleivinio lėktuvo Boeing 787 Dreamliner (eksploatacijos pradžia suplanuota 2008 metų pabaigai). Pažeidžiamumas kyla dėl netinkamos pirminių bei keleivius aptarnaujančių tinklų pažeidžiamumų ir leidžia įsilaužėliui, prisijungusiam prie viešojo interneto tinklo lėktuve jungtis prie bazinių lėktuvo valdymo sistemų.
Kompanijos „Boeing“ atstovai pažadėjo kuo skubiau ištaisyti netobulumus - vieši ir lėktuvo valdymo tinklai bus izoliuoti fiziškai (įtraukiant ir tinklų maitinimo atskyrimą, taip pat atskirą elektromagnetinių bangų ekranavimą), o taip pat bus naudojami ir programiniai paketinės filtracijos įrankiai posistemėms atskirti.
Nors galime įvertinti šio bei bet kokių kitų pažeidžiamumų lėktuve egzistavimo kritiškumą, tačiau „Boeing“ kompanija linkusi kiek sušvelninti šį faktą - jų atstovės teigimu, skirtingos paskirties tinklai iš tiesų „liečiasi“, tačiau ne visur, o tik esant tam tikroms sąlygoms.
Kad ir kokie būtų vertinimai, visgi panašu, jog į problemą reiktų žiūrėti labai rimtai, kadangi lėktuvas tai ne paprastas stalo kompiuteris - šiuo atveju grėsmė kyla tiesiogiai žmonių gyvybėms. (Lėktuvas priklausomai nuo versijos talpina 210-330 keleivių ir jo įgulą).