Verslininkams, besidomintiems mokslo naujovėmis, VšĮ Kauno regioninis inovacijų centras (KRIC) siūlo pasinaudoti puikia galimybe dalyvauti nemokamuose seminaruose. Seminarai organizuojami vykdant LR Ūkio ministerijos remiamą projektą „Idėjos-Tyrimai-Inovacijos-Verslas“ (ITINoVe). Teikdami mokymų paslaugas, projekto organizatoriai intensyviai siekia grįžtamojo ryšio iš mokymuose dalyvaujančių ir kitomis paslaugomis besinaudojančių verslininkų. Tai padeda įvertinti mokymo temų aktualumą, savalaikiškumą, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.
SEMINARAI VYKS:
- „Inovaciju vadybos priemonės“: 2007 m. lapkričio 16 d. 10 - 13 val. „Verslininkų namuose“, Muitinės g. 13A, Kaunas. Seminare Jūs galėsite išsamiai susipažinti su inovacijų vadyba, sužinoti, kaip sklandžiai diegti inovacijas įmonės veikloje, kaip įkvėpti darbuotojus su užsidegimu imtis pokyčių ir naujovių įgyvendinimo. Verslininkai naudojantys visus prieinamus intelektualinius resursus ir taikydami juos savo verslo vystymo sprendimuose gali žymiai tiksliau analizuoti gamybos proceso eigą ir rezultatus bei pakankamai tiksliai prognozuoti galimą inovacijų diegimo naudą (B. Velykienė ir dr. R. Klimašauskienė).
- „Poveikio aplinkai vertinimas (PAV)“ , „Taršos integruotos prevencijos bei kontrolės leidimai (TIPK)“ bei „Kompiuterizuotas konstravimas, inžinerinė analizė, gamyba ir duomenų valdymas inovatyviame produktų kūrime“: 2007 m. lapkričio 22 ir 29 d. 10 - 17 val. KTU regioniniame mokslo parke, K. Petrausko g. 26, Kaunas (abiejų dienų seminarai analogiški).
„Poveikio aplinkai vertinimas“ seminaro metu klausytojai bus supažindinti su ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo teisiniais dokumentais. Bus apžvelgtos PAV proceso sąsajos su pagrindiniais veiklos planavimo etapais, pagrindinės procedūros, pateikti palyginimai su užsienio šalyse taikoma praktika. Bus aptarti PAV ataskaitos rengimo, jos nagrinėjimo ir kiti procedūriniai klausimai, pateikti konkretūs poveikio aplinkai vertinimo atvejai (dr. L. Kliučininkas).
„Taršos integruotos prevencijos bei kontrolės leidimai“. Šio seminaro metu klausytojai bus supažindinti su Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimų išdavimo, atnaujinimo ir panaikinimo taisyklėmis. Bus apžvelgtos paraiškos TIPK leidimui gauti rengimo sąsajos su pagrindiniais veiklos planavimo etapais, aptarti pagrindiniai TIPK paraiškos skyriai ir aplinkosauginiai reikalavimai pasiruošimui vykdyti ūkinę veiklą, taip pat apžvelgiami paraiškos TIPK leidimui gauti rengimo, derinimo ir kiti procedūriniai klausimai (dr. D. Martuzevičius).
„Kompiuterizuotas konstravimas, inžinerinė analizė, gamyba ir duomenų valdymas kuriant inovatyvius produktus“ – tai apžvalginis seminaras, kuriame supažindinsime su šiuolaikine programine įranga, realizuojančia virtualios gamybos idėją. Jo metu apžvelgsime įvairią šiuolaikinio kompiuterizuotojo projektavimo, kompiuterizuotos inžinerinės analizės ir kompiuterizuotos gamybos programinę įrangą ir jos teikiamas galimybes. Kompiuterizuotų inžinerinių sistemų naudojimas šiandieninėje pramonėje įgalina operatyviau suprojektuoti gaminį, atlikti reikiamus skaičiavimus, taigi, ir sutrumpinti gamybos ciklą, pakelti darbo našumą, sumažinti projektavimo klaidų skaičių ir taip ženkliai sumažinti gaminio savikainą. (dr. A. Vilkauskas ir dr. V. Eidukynas).
Registracija į seminarą el. paštu gabriele@ktc.lt arba telefonu (8 37) 333036.