Elektronika.lt
 2025 m. vasario 21 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 21 d. 12:54
LG pristato naujausias skaitmenines iškabas B2B sektoriams
Vasario 21 d. 09:49
Prieš pasaulinę premjerą „Kia“ atskleidė naujojo PV5 modelio išvaizdą
Vasario 20 d. 19:24
Ekspertai pataria, kaip neužkibti ant internetinių sukčių kabliuko
Vasario 20 d. 16:21
KTU studentė kuria inovatyvų prietaisą žaizdoms gydyti
Vasario 20 d. 13:47
Kaip sprendžiami elektromobilių įkrovimo saugumo iššūkiai?
Vasario 20 d. 09:25
„Sostena“ – oficiali „Lynk & Co“ atstovė Lietuvoje
Vasario 19 d. 20:24
Kada dirbtinis intelektas bejėgis, arba kodėl pirma – duomenys, tada sprendimai?
Vasario 19 d. 17:31
Pristatytos „Huawei FreeBuds Pro 4“ belaidės ausinės
Vasario 19 d. 14:35
Dirbtinis intelektas: gerai apmokamos darbo vietos ir negirdėtos profesijos
Vasario 19 d. 11:24
BYD naujos energijos transporto priemonės (NEV) atvyksta į Lietuvą: kokiomis technologijomis nustebins?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
KCD2 Mods
Installing KCD 2 Mods, KCD 2 Guides, KCD 2 Cheats
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Characters, GTA 6 News
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Bitės“ konkursas skatins gabius jaunuolius pradėti savo verslą

Publikuota: 2007-10-16 10:35
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: BITĖ Lietuva, UAB

Dalyvavimas konkurse ir originalios idėjos gabiems šalies jaunuoliams gali tapti startu jų verslui. Tokį šansą jiems suteikia telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“, jau antrus metus iš eilės visose Lietuvos mokyklose, kolegijose ir universitetuose skelbianti mobiliojo interneto paslaugų kūrimo konkursą „BITĖS plius laboratorija“. Geriausias paslaugas sukūrę ir įgyvendinę moksleiviai bei studentai šiemet bus įvertinti ne tik piniginiais prizais. Jie taip pat turės galimybę pristatyti savo idėją investuotojams Londone bei tapti „Bitės“ verslo partneriais.

„Įkvėpti ambicingų idėjų, šiemet ir vėl kviečiame aktyvų, gabų ir mobiliosiomis naujovėmis besidomintį jaunimą trims mėnesiams įsikurti „BITĖS plius laboratorijoje“. Tikimės, kad dalyvavimas konkurse jaunuoliams leis ne tik pasisemti praktikos, bet ir kai kuriems taps startu jų verslui“, – sakė bendrovės „Bitė Lietuva“ mobiliojo interneto vadovas Šarūnas Chomentauskas.

„BITĖS plius laboratorija“ vyks nuo šių metų spalio 16 iki 2008 m. sausio 6 dienos. Pagrindinė konkurso užduotis – sukurti ir pilnai įgyvendinti naują paslaugą, skirtą naudoti mobiliuoju telefonu. Konkurso dalyviams patarinės ir talkins „Bitės“ specialistai bei kiti konkurso partneriai. Kuriamos mobiliųjų paslaugų svetainės bus nemokamai talpinamos bendrovės tarnybinėje stotyje.

Šių metų konkurse galės dalyvauti ne tik studentai ar moksleiviai, bet ir profesionalūs programuotojai bei įmonės, jie varžysis atskiroje – profesionalų kategorijoje. Konkursui pateiktus darbus komisija vertins pagal keturis kriterijus: tinklalapio arba programos funkcionalumą, praktiškumą, patogumą naudotis ir projekto idėjos originalumą.

Geriausių paslaugų autoriai pasidalins daugiau kaip 135 000 litų vertės prizinį fondą. Pagrindinis prizas geriausiai komisijos įvertintos paslaugos kūrėjams neprofesionalams – 10 000 Lt grynais, 55 000 Lt vertės reklama tarptautiniu mastu, telefonai „Nokia E61“ ir galimybė Londone pristatyti projektą potencialiems investuotojams. Už geriausią profesionalų darbą nugalėtojai gaus 55 000 Lt vertės reklamą sukurtos paslaugos populiarinimui tarptautiniu mastu. Septynių papildomų prizų laimėtojams neprofesionalų kategorijoje atiteks 15 000 Lt, dvi papildomos kelionės į Londoną bei suteikta vieta tarnybinėje stotyje paslaugai talpinti metus.

Visi, norintys dalyvauti konkurse, gali užpildyti registracijos formą nuo spalio 16 iki gruodžio 17 dienos konkurso tinklapyje www.biteplius.lt/laboratorija. Galutinius projektus konkurso dalyviai turės pateikti iki sausio 6 dienos, o sausio 23 dieną bus paskelbti geriausi darbai.

Praėjusiais metais didelio moksleivių ir studentų susidomėjimo sulaukusiame konkurse buvo pristatytos 78 naujos idėjos. Viena iš jų – šių metų rugpjūtį pristatyta paslauga „Radiomanas“ įgyvendinta komerciškai – ja jau gali naudotis ir „Bitės“ klientai.

Prizus konkursui „Bitė“ įsteigė kartu su „GetJar.com“, UAB „Metasite Business Solutions“, UAB „SIR EU,“ „Parkas.lt“ ir UAB „Mediafon“ ir „Nokia“. Konkurso informacinis partneris – www.one.lt.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
RRT: nerimą kelia augantis kibernetinių patyčių mokyklose skaičius

Per 2024 m. Ryšių reguliavimo tarnybos kuruojama karštoji linija gavo 2177 pranešimus apie internete rastą galimai draudžiamą skleisti arba neigiamą poveikį nepilnamečiams darančią informaciją.

Paskelbtas kvietimas mažinti fluorintų dujų naudojimą šilumos siurbliuose

Aplinkos projektų valdymo agentūra paskelbė kvietimą, kuriame numatytos net iki 70 proc. dotacijos šilumos siurbliams įsigyti. Pasinaudoti teikiama parama kviečiamos įvairios viešosios valstybės ar savivaldybės įstaigos bei nevyriausybinės organizacijos.

„Gurtam“ stiprina lyderystę, pelnydama pripažinimą Europos įmonių apdovanojimuose „European Enterprise Awards 2024“

„Gurtam“ praneša, kad praėjusią savaitę „EU Business News“ surengtuose itin reikšminguose Europos įmonių apdovanojimuose „European Enterprise Awards 2024“ ji buvo pripažinta „Geriausia 2024 m. automobilių parko valdymo ir daiktų interneto programinės įrangos sprendimų kūrėja“.

2025 m. vasaris
2025-02-21 11:30
Parama nuosavoms saulės elektrinėms – jau vasario 25 d.
2025-02-19 21:02
Devyni iš dešimties lietuvių naudojasi nuotolinėmis banko paslaugomis – apklausa
2025-02-14 17:26
Greitis, patogumas, prieinamumas – ko labiausiai trūksta elektromobilių vairuotojams Lietuvoje? (1)
2025-02-14 11:56
ESO klientams išsiųsti pranešimai dėl kompensacijų už pernykštę audrą – pirmieji mokėjimai jau šiandien
2025-02-12 21:09
Lietuvių įkurta įmonė – tarp perspektyviausių Europos aeronautikos startuolių
2025-02-11 19:27
Gyventojų elektros energijos kaupimo įrenginių įsirengimui numatyta 15 mln. eurų
2025-02-11 12:47
Saugesnio interneto savaitė: kaip saugiau naudotis viešosiomis elektroninėmis paslaugomis?
2025-02-10 21:06
„Ignitis ON“ naujovės: geriau valdomi srautai ir dalyje stotelių sumažėjusi įkrovimo kaina
2025-02-10 08:37
„Tesla“ pradėjo ruoštis masinei humanoidinių robotų Optimus gamybai
2025-02-07 08:25
Juridinių asmenų kaupimo sistemų įsirengimui – per 100 mln. eurų
2025-02-06 19:26
Daliai vartotojų – didesnės elektros sąskaitos už sausį
2025-02-06 16:21
„Paysera“ atnaujina savitarnos terminalų veiklą: pirmieji devyni jau aptarnauja pacientus
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama