Elektronika.lt
 2025 m. vasario 26 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 26 d. 13:22
Dažniausiai vagiamos automobilių dalys: kaip nuo to apsisaugoti?
Vasario 26 d. 10:20
„E energija“ grupė pradeda didžiausio Lietuvoje privataus baterijų parko statybas
Vasario 25 d. 19:01
Batų džiovintuvai – pagalba po šaltos arba lietingos dienos
Vasario 25 d. 16:26
Kaip grąžinti gaunamų skambučių įspėjimus per visą ekraną
Vasario 25 d. 11:53
Į kelius išriedėjo įspūdingų parametrų „Nissan Ariya Nismo“ elektromobilis
Vasario 25 d. 08:28
„Telia“: DI su klientais jau dirba kaip specialistas, bet „nemiegantis kolega“ nėra pigus
Vasario 24 d. 20:41
„Via Baltica“ taps ryšio greitkeliu: 5G veiks kiekviename kilometre
Vasario 24 d. 17:25
RRT: stringančios investicijos į ryšių infrastruktūrą gali turėti neigiamų pasekmių Lietuvos konkurencingumui (1)
Vasario 24 d. 14:11
Ir vėl neteisinga prekės kaina kasoje? Paaiškino, kokių žingsnių imasi prekybininkai, kad to išvengtų
Vasario 24 d. 11:26
Nematomi verslo herojai: kaip matematikai saugo įmones nuo katastrofos?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
KCD2 Mods
Installing KCD 2 Mods, KCD 2 Guides, KCD 2 Cheats
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Characters, GTA 6 News
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Volkswagen“ pradėjo serijinę elektromobilio ID.3 gamybą

Publikuota: 2019-11-05 19:53
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Spalio 4-ąją „Volkswagen“ oficialiai pradėjo serijinę elektromobilio ID.3 gamybą. Pirmasis naujos elektromobilių kartos automobilis – baltas ID.3 – nuo surinkimo linijos nuriedėjo stebint Vokietijos kanclerei Angelai Merkel ir „Volkswagen“ grupės vadovui Herbertui Diessui. „Volkswagen“ grupė planuoja pasiekti elektrinio mobilumo proveržį ir iki 2028 m. pasaulyje parduoti 22 milijonus elektromobilių. Pirmą kartą visa didelio gamybinio pajėgumo automobilių gamykla dedikuota tik elektromobiliams, į ją investuota 1,2 milijardo eurų. Jau kitąmet Cvikau gamykloje planuojama pagaminti apie 100 tūkst. elektromobilių. Nuo 2021-ųjų šioje gamykloje nuo surinkimo linijos kasmet nuriedės 330 tūkst. elektrinių automobilių – tai bus anglies dvideginio atžvilgiu neutrali, didžiausia ir efektyviausia tokių transporto priemonių gamykla Europoje.

„Volkswagen“ pradėjo serijinę elektromobilio ID.3 gamybą

„ID.3 svariai prisidės prie e. mobilumo proveržio. Dėl jo netaršus asmeninis mobilumas taps prieinamas milijonams žmonių, be to, tai svarbus pasiekimas mūsų kompanijai, išsikėlusiai tikslą iki 2050-ųjų tapti neutralia klimato taršos atžvilgiu“, – ceremonijos Cvikau gamykloje metu teigė „Volkswagen“ grupės vadovas H. Diessas.

ID.3 yra gaminami naudojant modulinę elektromobilių platformą MEB. Dėl to elektromobiliai vienu įkrovimu gali įveikti ilgus atstumus, turi itin erdvų saloną, o vairuotojai gali mėgautis dinamišku valdymu. ID.3 Lietuvoje pasirodys 2020-ųjų vasarą. Europoje šį elektromobilį iš anksto užsisakė ir rezervacijos užstatą sumokėjo daugiau nei 35 tūkst. pirkėjų. Bazinis ID.3 modelis Lietuvoje kainuos iki 30 tūkst. eurų.

ID.3 yra naujas tvarumo etalonas – jo gamyba yra neutrali anglies dvideginio atžvilgiu, pirkėjams automobilis pristatomas nepalikęs jokios CO2 taršos. Pavyzdžiui, elektromobilio baterijų gamybai naudojama tik atsinaujinančių išteklių elektros energija.

Automobilio gyvavimo ciklo metu, net ir pristatant jį iš gamyklos pirkėjui, neįmanoma išvengti nedidelio kiekio emisijų, todėl jas kompanija kompensuoja investicijomis į klimato apsaugos projektus. „Volkswagen“ sukūrė pirmąjį prieinamą elektromobilį, kuris saugo aplinką viso savo gyvavimo ciklo metu, nes nei gamybos, nei eksploatacijos, jei naudojama energija pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių, metu neišskiriamas anglies dvideginis


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama