Netekus vieno brangiausių arba reikalingiausių daiktų, normalu, kad žmogų apima pyktis. Dar daugiau neigiamų emocijų žmogus patiria tada, kai tas daiktas iš jo yra pavogtas. Kažkur giliai viduje jaučiate, kad galbūt jūsų dingęs daiktas bus grąžinamas, tačiau tiesa yra kiek kitokia.
Panašiai nutiko ir Birmingame gyvenančio Steve‘o kambario draugui. Iš jo pavogus kompiuterį, vaikinas nežinojo, ką daryti ir kur kreiptis, kol negavo netikėto elektroninio laiško. Dar daugiau nuostabos sukėlė tai, kad laiško autorius – kompiuterį pavogęs asmuo.
Asociatyvi nuotr.
Jei to dar nebūtų gana, vagis brangaus daikto netekusiam Steve‘o kambario draugui pateikia netikėtą pasiūlymą.
„Labas. Labai apgailestauju, kad pavogiau tavo kompiuterį. Esu labai neturtingas ir man reikėjo pinigų. Neliečiau tavo telefono ir piniginės, tad tikiuosi, kad tai šiek tiek palengvino situaciją. Matau, kad mokaisi universitete. Jei kompiuteryje yra labai svarbių failų ir dokumentų, pranešk, ir aš tau juos atsiųsiu. Dar kartą labai apgailestauju.“
Pasidalijęs šiuo netikėtu laišku socialiniame tinkle, Steve‘as negalėjo patikėti, kad jo įrašas sulaukė daugiau nei 28 tūkst. pasidalijimų.
Nemažai internautų pateikė pasiūlymus, kaip turėtų elgtis nukentėjęs vaikinas ir jo kompiuterį pasisavinęs vagis.
„Jei jis tikrai apgailestauja, jis turėtų atsilyginti parašydamas rašinį ar ką nors panašaus“, – rašė vienas.
„Tai – maloniausias vagis“, – pridūrė kitas.
„Man patinka šis vagis. Norėčiau su juo susitikti, susigrąžinti kompiuterį ir kaip nors padėti“, – teigė trečias.
Tiesa, buvo ir tokių, kurie nesutiko su daugelio nuomone ir sukritikavo netinkamai pasielgusį vyrą. „Oho. Aš suprantu. Elektroninis laiškas yra malonus. Tačiau tu pavogei iš studento. Studentai taip pat neturi daug pinigų. Dabar šiam vaikinui reikės susirasti naują kompiuterį, išsiaiškinti, kaip susigrąžinti jame esančius darbus. Padarei labai daug žalos“, – sakė vienas.
O kaip tokioje situacijoje elgtumėtės jūs?