„InnoEnergy“, kuri šiuo metu kartu su Kauno technologijos universitetu Lietuvoje organizuoja „PowerUp!“ konkursą pradedantiesiems verslininkams ir startuoliams, siekiantiems įgyvendinti tvariosios energetikos sprendimus, skelbia dar vieną iniciatyvą jau veikiančioms įmonėms ir organizacijoms.
Startuoja 2017 m. investicijų etapas novatoriškiems projektams, kuriais siekiama skatinti tvariąją energetiką ir į rinką įvesti perspektyvius produktus ar paslaugas. „InnoEnergy“ žada iki 5 milijonų eurų siekiančias investicijas, taip pat dalinimąsi savo tarptautinės rinkos žiniomis, turimu klientų tinklu ir galimu bendradarbiavimu su 160 partnerių Europoje. Įmonės kviečiamos pildyti paraiškas iki 2017 m. spalio 23 d.
Pirmaujanti Europoje tvariosios energetikos kompanija „InnoEnergy“ kviečia pildyti inovatyvių produktų paraiškas šiose kategorijose: atsinaujinantys, alternatyvūs arba švarūs iškastiniai energijos šaltiniai, patikima branduolinė energetika, tvarus namų ūkių ir pramonės sektoriaus energijos vartojimas, efektyvus energijos kaupimas ir platinimas, protingi namai, pastatai, miestai ir energetinis saugumas. Paraiškas teikiančios įmonės turi turėti jau veikiančią idėją arba jos prototipą ir sudaryti tarptautinę 3–7 žmonių komandą iš bent 2 Europos šalių.
Jei įmonė partnerių neturi, tačiau turi puikią ir išmanią idėją – ne problema. Tokiu atveju rekomenduojama susisiekti su „InnoEnergy“ ir informuoti apie siekį rasti verslo partnerių. Be to, „InnoEnergy“ gali pateikti papildomos informacijos, konsultuoti nuotoliniu būdu ir padėti pildant paraišką.
Įmonės gali gauti nuo 20 iki 80 procentų siekiantį jų produkto ar paslaugos finansavimą. Iki šiol suteiktos investicijos svyravo nuo 100 000 iki 4–5 milijonų eurų. Šis investicijų etapas yra tęstinė programa, tačiau paraiškas finansavimui gauti reikia pateikti iki 2017 m. spalio 23 d.
Nuo 2011 m. „InnoEnergy“ iš viso investavo 170,5 milijonų eurų vystant 90 produktų, 3 gamybos įmones, 77 paraiškas patentams gauti ir rėmė 323 įmones. Programos tikslas yra įgyvendinti Europos Strateginį energetikos planą (SET-Plan), daugiausiai dėmesio skiriant tvarumui ir aplinkos apsaugai.