Spalio 4 dieną dvi pažangiausios programinės įrangos kūrimo kompanijos UAB „Baltijos programinė įranga” (BPĮ) ir UAB „DocLogix“ rengia seminarą, kurio metu Lietuvos verslininkams pristatys novatoriškas verslo tobulinimo perspektyvas.
Seminaras „Verslo procesų modeliavimas: šiuolaikinė praktika ir tendencijos“ skiriamas įmonių ir skyrių vadovams, programinės įrangos užsakovams, programinės įrangos kūrėjams bei verslo sistemų analitikams. Seminaro metu BPĮ, „DocLogix“ bei „Telebaltikos konsultacija“ specialistai pristatys savo požiūrį bei pasidalins praktine patirtimi apie verslo procesų modeliavimo bei valdymo naudą organizacijos valdymui. Šį kartą seminaro dalyviai kviečiami į „Apvalaus stalo klubą“ Trakuose.
Verslo procesų valdymas jau keletą pastarųjų metų yra itin aktuali bei dažnai nagrinėjama tema. Dauguma specialistų verslo procesų valdymą suvokia kaip loginę 1980-aisiais prasidėjusios „Six-Sigma“ metodologijos, verslo procesų re-inžinerijos, dokumentų bei darbo užduočių valdymo sistemų (workflow), ERP sistemų kūrimo bangos tąsą.
Rinkos tyrimus vykdančios kompanijos pastebi, kad verslo procesų valdymo (BPM) banga yra vienodai aktyvi tiek JAV, tiek vakarų Europoje. Tai yra išimtis, nes dažniausiai JAV kompanijos keletą metų pirmauja technologinių naujovių diegimo srityje. Šiuo metu kompanijos iš viso pasaulio aktyviai vykdo BPM sistemų diegimo ir naudojimo projektus, o nuo 1990 metų kalbų pereita prie konkrečių darbų ir jau matomi pirmieji realūs rezultatai.
Kokios verslo procesų modeliavimo tendencijos Lietuvoje? Kaip informaciją ir verslo procesus valdo rinkos lyderės? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakys seminaro organizatoriai.
Seminaro metu klausytojai sužinos kaip modeliuoti ir analizuoti organizacijos procesus, siekiant įdiegti kokybės standartus; kokią naudą organizacijos valdymui gali duoti dokumentų valdymo sistemos įdiegimas; kokios verslo modeliavimo įrankių galimybes.
Seminaro organizatoriai pristatys programinės įrangos užsakovams kaip pereiti nuo verslo procesų prie reikalavimų programinei įrangai; kaip sumodeliuoti ir pateikti savo verslo procesus programinės įrangos kūrėjams.