Elektronika.lt
 2024 m. spalio 13 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 12 d. 18:19
Absorbcinis šilumos siurblys: nauda vilniečiams, išskirtinė patirtis – generaliniam rangovui
Spalio 12 d. 14:27
Išmaniųjų telefonų kameros ir belaidžiai dulkių siurbliai: kokios dar technologijos į mūsų kasdienybę „nusileido“ iš kosmoso?
Spalio 12 d. 10:44
„Dacia“ plečia modelių gamą – pristato naujovių kupiną „Bigster“
Spalio 11 d. 20:35
Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant
Spalio 11 d. 18:16
IRT sektorius 2030 m. gali sudaryti 20 proc. Lietuvos BVP
Spalio 11 d. 16:45
„Philips“ pristato du išskirtinius „Evnia“ serijos žaidimų monitorius
Spalio 11 d. 14:26
Verslo gynybai nuo kibernetinių atakų šiandien prireikia viso saugumo centro: jį galima tiesiog išsinuomoti
Spalio 11 d. 12:20
Dirbtinis intelektas ir gerovės valstybė: ar esame pasirengę pokyčiams?
Spalio 11 d. 10:28
„Samsung“ konferencijos naujienos: DI proveržis išmaniuosiuose namuose ir svarbiausi programinės įrangos atnaujinimai
Spalio 11 d. 08:40
„Scania“ pasiekė svarbų tvaresnės gamybos tikslą
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Palydovinis laukas – pagrindinis klausimas, toliau plėtojant pasaulinį ryšį

Publikuota: 2015-12-01 15:43
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Palydovinis laukas – pagrindinis klausimas, toliau plėtojant pasaulinį ryšįŠveicarija – pasaulio valstybių vyriausybės užtikrintai patvirtino dėl daugelio esminių ir nepakeičiamų paslaugų, teikiamų per palydovus, svarbos. Jos taip pat aiškiai apibrėžė būsimą prieigą prie novatoriško palydovinio ryšio spektro. Buvo sutarta kurti naują papildomą ir vertingą spektrą, skirtą remti vaizdo, televizijos ir duomenų perdavimo paslaugų gausybę, naudojant fiksuotą ir mobilųjį ryšį, išplėsti prieigą prie interneto ir įveikti „skaitmeninę takoskyrą“, skiriančią milijardus žmonių visame pasaulyje.

Tarpvyriausybiniai sprendimai dėl paramos palydoviniam spektrui buvo priimti per Tarptautinės telekomunikacijos sąjungos (ITU) Pasaulinę radijo komunikacijos konferenciją (angl. World Radiocommunication Conference – WRC), kurios metu nacionalinių administracijų priimti sprendimai atspindi išsamią strategiją, patvirtinančią, kad unikalūs ir vertingi palydovinio ryšio sprendimai yra neatskiriami nuo sinergetinių technologijų komplekto.

„15-oji Pasaulinė Radijo Komunikacijos Konferencija buvo tas lūžis, kuomet buvo pripažinta palydovinių paslaugų nauda ateityje. Mes vertiname nacionalines administracijas ir Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijos vadovą Festus Daudu už jų pasižadėjimus suteikti ryšį visiems“, sakoma bendrame asociacijų, atstovaujančių palydovų pramonę, koalicijos pranešime.

„Šie sprendimai suteikia stabilumą, būtiną visai palydovų pramonei, kad būtų išnaudotos visos stipriosios pusės siekiant pateisinti Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijos atstovų viziją.“

Svarbiausi Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijos metu priimti sprendimai:

L-banga: 2015 m. Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijos metu vengta identifikuoti L-bangų spektrą, kurį naudoja mobiliųjų palydovų paslaugų operatoriai tarptautinėms mobiliosioms telekomunikacijoms (TMT) visame pasaulyje. Konferencijoje TMT naudojimui buvo identifikuota 1427–1518 MHz banga, kuriai Tarptautinė telekomunikacijos sąjunga turi nustatyti technines priemones, kad būtų užtikrintas gretimos bangos (1518–1559 MHz) mobiliojo palydovinio ryšio paslaugų operacijų suderinamumas.

C-banga: 2015 m. Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijos metu buvo patvirtintas poreikis apsaugoti itin svarbias fiksuoto palydovo paslaugas (FPS), teikiamas pasaulyje per šią unikalią bangą. ITU identifikavo žemesnę 200 MHz C-bangą, kurios siunčiami dažniai (3400–3600 MHz), tarptautinėms mobiliojo ryšio technologijoms 1 ir 2 regionuose; 3 regione šis 200 MHz dažnis identifikuotas tik keliose šalyse, remiantis pastabomis, pateiktomis radijo dažnių pasiskirstymo lentelėje. 3600–4200 MHz bangai buvo laikomasi pozijos „Pokyčių nereikia“, ir tik 2 regione buvo pastaba, patvirtinanti 3600–3700 MHz bangą TMT keliose šalyse. Pozicija „Pokyčių nereikia“ reiškia, kad administracijos pripažino šį svarbų ir plačiai paplitusį dažnio bangų naudojimą palydovinėms paslaugoms teikti. Visur, kur yra TMT, bus taikomi griežti reikalavimai kaimyninėms šalims. Be to, konferencijoje atsisakyt svarstyti siūlymą TMT sistemoms naudoti C-bangos siuntimo dažnius (5925–6425 MHz).

Ku-banga: Siekiant spręsti Ku-bangos spektro disbalansą, 2015 m. Pasaulinės Radijo Komunikacijos Konferencijoje identifikuotas papildomas 10–17 GHz spektras FPS sistemoms. 13,4–13,65 GHz bangos priėmimo pasiskirstymas 1 regione (Europa, Viduriniai Rytai ir Afrika) konferencijos metu buvo patvirtintas. Be to, keliose pasaulio šalyse buvo patvirtintas 14,5–14.8 GHz pasiskirstymas.

Būsimos bangos 5G: Konferencijoje nuspręsta, kad nėra pasaulyje suderintos C, Ku ar Ka bangos fiksuotoms palydovų paslaugoms, mobiliosioms palydovų ir palydovinio ryšio transliavimo paslaugoms, ir tai bus įtraukta į naują 2019 Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijos darbotvarkę, kuria siekiama nustatyti bangų dažnį ateities TMT / 5G naudojimui. Diskusijų metu daugybė kiekvieno pasaulio regionų administratorių išreiškė aiškų nepritarimą tirti Ka bangą TMT/5G naudojimui, ir taip buvo patvirtintas konferencijos dalyvių pasitikėjimas palydovais, kaip pagrindiniais ateities skaitmeninės ekosistemos žaidėjais.

ESIMs: Konferencijoje buvo priimti nauji teisės aktai siekiant palengvinti „Earth Stations in Motion“ (ESIMs) veiklą iš dalies priimant Ka bangos palydovinį spektrą (19,7–20,2 GHz ir 29,5–30 GHz). ESIMs, veikianti šioje bangoje, teikia palydovinį ryšį mobiliesiems, pavyzdžiui, laivų ar orlaivių, terminalams. Nauji įstatymai, priimti 2015 m. Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijoje, palengvins tokių terminalų pasaulinį tarptinklinį ryšį, tuo pat metu apsaugant kitas paslaugas ir programas nuo trikdžių.

Kita: 2015 m. Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijoje buvo aptarti keli būsimų konferencijų darbotvarkės klausimai, kurie turėtų paspartinti palydovų pramonės augimą. 2019 Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijai buvo patvirtinti tyrimai dėl papildomo FPS 51,4–52,4 GHz spektro. Be to, konferencijoje buvo priimta būsima 2023 Pasaulinės radijo komunikacijos konferencijos darbotvarkė dėl papildomo 37,5–39,5 GHz palydovinio spektro. Taip pat karštų diskusijų metu buvo prieita išvados, kuri leidžia naudoti FPS Nepilotuojamose orlaivių sistemose (UAS).


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama