Tikriausiai ir ežiukui aišku, kad įdėjus išmanųjį telefoną vietoj stabdžių kaladėlių, rezultatas bus, švelniai tariant, nelabai geras. Bet šiais laikais, kai daiktų naikinimas prieš kamerą kartais tampa netgi labai pelningu darbu, žmonės leidžia sau apsimesti, kad nežino, kas nutiks telefonui, kuriuo stabdomas iki 100 km/h įsibėgėjęs sportinis automobilis.
Iš to, kaip eksperimentatoriai ruošėsi stabdyti „Porsche 911“ pačių modifikuotais „išmaniaisiais stabdžiais“, galima suprasti, kad ir jie patys stulbinamai gerų rezultatų nesitikėjo: į automobilį vairuotojas ir operatorius sėdo ne tik su šalmais, bet ir su apsauginiu motociklininko kostiumu, saugančiu nuo stuburo ir krūtinės ląstos sužalojimų. Ir laikė gesintuvą po ranka.
O gesintuvą jie turėjo ne be reikalo – stabdant automobilį, įsibėgėjusį iki maždaug 60 km/h, panašu, neišlaikė vieno iš telefonų akumuliatorius – „stabdžiai“ užsiliepsnojo.
Eksperimento metu nepataisomai sugadinti net 8 „iPhone“ telefonai – po du kiekvienam ratui. Keturi telefonai buvo „iPhone 5s“, dar 4 – „iPhone 4s“. Vienoje pusėje telefonai buvo sumontuoti ekranu į stabdžių diską, kitoje – nugarėle. Kaip bebūtų keista, toje pusėje, kur telefonai buvo montuojami ekranu į diską, net du įrenginiai po tokio išsityčiojimo vis dar veikė. Tiesa, vieno veikimą buvo galima atpažinti tik pagal vibruojančio varikliuko sukimąsi, o kito ekrano buvo likę tik pusė, ir toji nebereagavo į prisilietimus.