„Google Glass“ yra uždrausti ne tik amerikiečių vairuotojams. Žmonės su šiais akiniais ant nosies nepageidaujami ir kai kuriuose Vakarų šalių baruose. Tačiau tai dar ne pabaiga – daugumoje D. Britanijos kino teatrų galioja draudimas čia rodytis su „Google Glass“, praneša leidinys „Independent“.
Teigiama, jog D. Britanijos kino teatruose labai rimtai žiūrima į draudimą filmus žiūrėti su „Google Glass“. Toks sprendimas buvo priimtas, atsižvelgiant į galimybę su akiniais fiksuoti priešais save esantį vaizdą, taigi daryti piratines filmų kopijas bei vėliau jas išplatinti.
Nors patys akinių kūrėjai teigia, kad pilnai įkrautos „Google Glass baterijos“, jei įjungtas filmavimo režimas, užteks maždaug 45 minutėms, tai niekas nesutrukdytų piratams sumontuoti filmą iš kelių epizodų – technologiškai tai nesukelia jokio vargo.
„Mes prašome visus savo klientus nenaudoti „Google Glass“ nepriklausomai nuo to, ar tuo metu rodomas filmas, ar ne“, – pažymėjo D. Britanijos kino teatrų asociacijos vykdomasis direktorius Phil Clapp.
Apriboti „Google Glass“ naudojimą norima ir šios šalies ligoninėse, kad nebūtų pažeistas pacientų privatus gyvenimas.
„Google Glass“ gali būti uždrausti naudoti ne tik dėl privataus gyvenimo teisių pažeidimo problemos. Štai Masačiusetso universiteto tyrėjai patvirtino, kad su Google akiniais galima lengvai pavogti jūsų slaptažodį ar PIN kodą (83 proc. tikslumu, esant ne toliau nei trys metrai), kai pats ekranas, kuriame įvedama konfidenciali informacija, gali būti praktiškai nematomas.