Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/ivykiai/40857/vilniaus-rotuses-aiksteje-karaliaus-robotai/spausdinti/

Vilniaus Rotušės aikštėje karaliaus robotai

Publikuota: 2013-08-14 11:15
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Eurodesk Lietuva

Projektas „Nustebink Vilnių“ tau siūlo apsilankyti dar viename renginyje Vilniaus Rotušės aikštėje. Jau šį trečiadienį – 2013 m. rugpjūčio 14 d. – Vilniuje lankysis robotukų armija iš Robotikos akademijos.

Robotukai yra sukonstruoti iš Lego kaladėlių ir gali pavirsti į gyvus suprogramuotus robotus, kurie juda, atlieka įvairiausius veiksmus. Jie netgi gali pasitarnauti visuomenei – padėti senjorams, teikti idėjas kovai su gamtos stichijom, vystyti intelektą, kurti naujus išradimus!

Jei nori savo akimis pamatyti kaip atrodo šie robotukai – ateik į Vilniaus Rotušės aikštę nuo 17 val. Galėsi ne tik stebėti, kaip yra valdomi šie robotai, bet ir pats pabandyti juos valdyti. Robotams taip pat bus paruoštas stalas su užduotimis, o jei tu manai, kad gali įveikti robotą – galėsi dalyvauti varžybose ir greičiau atlikti užduotis, valdydamas robotą savo išmaniuoju telefonu.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!