Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/ivykiai/38441/nokia-neigia-netycia-parodziusi-savo-plansetini-kompiuteri/spausdinti/

„Nokia“ neigia netyčia parodžiusi savo planšetinį kompiuterį

Publikuota: 2013-02-14 21:16
Tematika: Įvykiai, renginiai
Aut. teisės: ©15min, UAB
Inf. šaltinis: 15min.lt

Internete žaibišku greičiu išplitus nuotraukoms, kuriose esą užfiksuotas „Nokia“ planšetinis kompiuteris, kompanijos atstovai suskubo neigti gandus, esą tai yra jų gaminys.

Nuotrauka buvo užfiksuota Pakistane vykusiame renginyje, kurio metu „Nokia“ atstovai pristatė telefoną „Lumia 620“. Planšetinis kompiuteris buvo pastebėtas vienoje skaidrėje.

Internautai puolė spėlioti, esą „Nokia“ netyčia parodė savo planšetinį kompiuterį su „Windows 8“, apie kurį jau seniai sklandė gandai.

„Nokia“ neigia netyčia parodžiusi savo planšetinį kompiuterį

Tačiau suomių kompanija pranešė, kad pristatymo metu užfiksuotas „Windows 8“ planšetinis kompiuteris nėra „Nokia“ produktas, o tik pavyzdys, praneša Mynokiablog.com. Kompanijos atstovai demonstravo, kaip „Windows Phone 8“ telefonai gali būti sinchronizuojami su kitais įrenginiais, tokiais kaip „Windows 8“ planšetinis ar „Xbox“ žaidimų kompiuteriai.

Naujausius produktus „Nokia“ turėtų pristatyti Ispanijoje vasario 25–28 dienomis vyksiančioje parodoje „MWC 2013“.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!