Elektronika.lt
 2025 m. balandžio 20 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Balandžio 19 d. 16:13
Ką daryti, kad telefonas nesijungtų prie kitos šalies tinklo
Balandžio 19 d. 10:50
Paaiškino, kokių pokyčių elektros kainoms gyventojams atneša didėjanti gamyba iš atsinaujinančių energijos išteklių
Balandžio 18 d. 20:20
Kompiuteriniai žaidimai jau tapo kasdienybės dalimi: ar tai naujos kartos pramoga, o gal blogis?
Balandžio 18 d. 17:27
KTU ekspertai: domenų varduose – švepluojama, lietuviška programinė įranga – nepageidaujama
Balandžio 18 d. 14:32
„Yukon Group“ žengia į gamtos stebėjimo rinką
Balandžio 18 d. 11:27
Saulės elektrinių galia dažnai viršija namų ūkių poreikius
Balandžio 18 d. 08:32
Verslo klasė elegancijos viršūnėje: Naujasis „A6 Sedan“
Balandžio 17 d. 20:32
Ruošiatės pietauti prie savo darbinio kompiuterio? Štai priežastys, kodėl to geriau nedaryti
Balandžio 17 d. 17:27
Kaune – svarbus žingsnis link puslaidininkių ateities: atidaryta KTU Lustų akademija
Balandžio 17 d. 14:29
Nauja „Telia“ IoT platforma: visa kontrolė – kliento rankose
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„StartupHighway“ pradeda trečiąjį šaukimą į vieną stipriausių verslo skatinimo programų Rytų ir Šiaurės Europoje

Publikuota: 2013-01-17 15:59
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: StartupHighway

Viena didžiausių Rytų ir Šiaurės Europos regione pradedančio verslo skatinimo programų „StartupHighway“ pradeda trečią paraiškų priėmimo etapą. Programos vadovai bei investuotojai jaunųjų verslininkų idėjų lauks iki š. m. kovo 31 d. Trečiąją „StartupHighway“ verslo vystymo programą planuojama pradėti jau gegužės 1 d.

„Paraiškų su verslo idėjomis laukiame tiek iš studentų, tiek iš pažengusiųjų ir verslo patirties turinčiųjų žmonių. Svarbiausias kriterijus yra rimtas pasiryžimas kurti nuosavą verslą. Mūsų programos patirtis parodė, kad sėkmę lemia tiek tikėjimas savo idėja, tiek geros, kompetentingos ir vieningos komandos sutelkimas“, – teigia „StartupHighway“ programos bendraįkūrėjas ir vadovas Rokas Tamošiūnas.

Jis priduria, kad per pastaruosius du metus pradedančio verslo skatinimo programa „StartupHighway“ išsikovojo regiono lyderės pozicijas. Programos įgyvendintojai pelnė verslo angelų paramą ir pasitikėjimą, sutelkė ir plėtoja vieną didžiausių mentorių bendruomenių visame Baltijos ir Skandinavijos regione. Taip pat pritraukta ir nemažai užsienio investuotojų, nuolatos ieškančių investavimo galimybių.

„Per šešiolika darbo mėnesių „StartupHighway“ pasiekė apčiuopiamų rezultatų – padėjo įkurti 10 sėkmingai augančių kompanijų. Todėl šiais metais trečią kartą Vilniuje vykstanti pradedančio verslo vystymo programa konkuruoja su Varšuvos ir Talino skatinimo programomis. Vidurio ir Rytų Europos regione mūsų rezultatai yra matomi ir vertinami. Tad šiais metais vėl tikimės kelių šimtų paraiškų“, – sako R. Tamošiūnas.

Investicija į pradedančius verslus, kaip ir praeitais metais, sieks iki 50 000 Lt. Už ją bus prašoma 10 proc. akcijų steigiamuose projektuose. Mentorių konsultacijomis, finansine ir juridine pagalba paremtos programos tikslas – intensyviai išvystyti verslą nuo idėjos iki pirmųjų pajamų ir padėti įgyvendinti tolimesnę plėtrą.

2011 m. įvykusios pirmosios „StartupHighway“ programos metu buvo išvysti pirmieji 4 verslai. Skaitmeninio turinio pardavimų platforma „Sellfy“ sulaukė investicijų iš keturių užsienio investuotojų, tarp jų: „Skype“ bendraįkūrėjo esto Toivo Annus ir Estijos prezidento patarėjo Steno Tamkivio. Nuo tada „Sellfy“ verslas išaugo dešimt kartų. Kita vystoma kompanija „Lamų Slėnis“ – perspektyvus ir sparčiai populiarėjantis internetinis leidinys apie kūrybą bei gyvenimo būdo tendencijas. Šiandien šis leidinys per mėnesį vidutiniškai sulaukia 40 tūkst. skaitytojų.

2012 m. metų programoje išvystytų 6 verslų pasiekimai kol kas neskelbiami. Per tris pastarosios programos mėnesius pradedantieji verslininkai susitiko su daugiau nei 100 patyrusių ekspertų iš viso pasaulio. Programos dalyvius konsultavo tokie verslo profesionalai kaip Lopo Champalimaud („Wahanda“ kompanijos direktorius), Domas Mituzas („Facebook“ IT inžinierius), Chris Robbins (telekomunikacijų kompanijos „Bitė“ valdybos narys), Jon Bradford („Springboard“ bendraįkūrėjas).


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (1)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Kia EV3“ nugalėjo „World Car of the Year 2025“ konkurse

„Kia EV3“ buvo paskelbtas absoliučiu nugalėtoju Pasaulio metų automobilių 2025 apdovanojimuose. Laimėtojas buvo atskleistas gyvos transliacijos metu 2025 metų Niujorko tarptautinėje automobilių parodoje.

Prasidėjo didžiausia pasaulinė paroda EXPO 2025 – bus matomas ir Lietuvos verslas

Japonijoje prasideda didžiausia pasaulinė paroda EXPO 2025. Paroda vyksta nuo balandžio 13 d. iki spalio 13 d. Osakoje ir, planuojama, kad suburs 160 šalių ir beveik 30 mln. lankytojų. Lietuva šioje parodoje dalyvauja bendrame Baltijos šalių paviljone su Latvija, o svarbiu parodos akcentu taps verslo misijos bei renginiai.

Naujajam „Škoda“ elektromobiliui – prestižinis „Red Dot“ apdovanojimas

Naujasis „Škoda Elroq“ elektromobilis jau pelnė savo pirmąjį apdovanojimą. Jam atiteko prestižinis vieno didžiausių pasaulyje dizaino konkursų „Red Dot“ įvertinimas už išskirtinį gaminio dizainą.

2025 m. balandis
2025-04-18 15:37
Zuckerbergas pareiškė, kad „Instagram“ ir „Facebook“ nebėra socialiniai tinklai
2025-04-18 09:16
Seimas leido smulkiesiems ir pažeidžiamiems buitiniams vartotojams iki 2030 metų naudotis visuomeniniu elektros energijos tiekimu
2025-04-14 12:19
MO muziejus atidaro pirmąją Lietuvoje videožaidimų parodą
2025-04-13 19:45
Naujas tyrimas atskleidžia 2025 m. technologijų sektoriaus užimtumo tendencijas Lietuvoje
2025-04-11 21:08
„EMBank“ vadovas: Lietuvos sėkmė „fintech“ srityje matuojama ne tik pinigais
2025-04-11 19:24
Lietuva, Latvija ir Vokietija planuoja jūrinę elektros jungtį
2025-04-11 15:10
Vilnius 13 pozicijų pakilo pasauliniame išmaniausių miestų reitinge
2025-04-11 09:27
Startuoliams atveriamos durys: paskelbtas 14-asis „ORLEN Skylight“ akseleratoriaus kvietimas
2025-04-11 07:05
Vienas didžiausių teisinių konfliktų technologijų rinkoje? „Samsung“ padavė į teismą BOE
2025-04-10 21:08
Stiprinama skaitmenizacijos politika: darbą pradės nauja vyriausybinė komisija
2025-04-10 15:13
Panevėžyje atidarytas naujas „Volvo Lietuva“ sunkvežimių centras
2025-04-09 18:07
Seimas po svarstymo pritarė siūlymui smulkiesiems ir pažeidžiamiems buitiniams vartotojams leisti iki 2030 metų naudotis visuomeniniu elektros energijos tiekimu
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama