Vakarų žiniasklaidos priemonės vieną po kito ėmė publikuoti pranešimus apie pirmuosius Battle.net vartotojų paskyrų nulaužimo atvejus.
Paskyros ne tik įgyja kitus šeimininkus (tikrųjų savininkų nelaimei), tačiau netenkamas ir „Diablo III“ iškovotas virtualus grobis – žaidimo viduje esantys daiktai, kurie, kaip jau žinote, gali būti oficialiai parduoti aukcionuose už visai realius pinigus. Beje, kol kas aukcionų už realius pinigus sistema vis dar yra veikia testiniu režimu.
Įdomiausia dalis šiuose incidentuose – vartotojų paskyrų nulaužimas vyksta ne naudojant socialinę inžineriją, kai slaptažodis atskleidžiamas po kokių nors nusikaltėlių atliktų gudrybių. Baisiausia yra tai, jog niekas negali pasakyti, kaip būtent veikia programišiai – ar įdiegia SQL kodą, ar nulaužia sesijos identifikatorių, ar kitokiu būdu. Aišku tik viena – net tikrai patyrę vartotojai atsidūrė rizikos zonoje. Kai kuriais duomenimis, nepadeda net saugumą padidinantis instrumentas – „Battle.net Mobile Authenticator“.
Korporacija „Blizzard Entertainment“ jau pradėjo aktyvų sukompromituotų paskyrų reanimacijos procesą – nukentėjusių vartotojų profiliai atstatomi iš rezervinių kopijų. Suprantama, jog tam tikras žaidybinis progresas ir kai kurie daiktai dings, tačiau nukentėjusieji turėtų būti patenkinti bent kažkokiu progresu, sprendžiant iškilusią problemą.