Studijuoji universitete ar neseniai baigei studijas? Ramybės neduoda nuosavo verslo kūrimas? Iki gegužės 8 dienos suburk komandą ir pateik verslo plano apybraižą „Intel Challenge Europe“ konkursui. Pirmos vietos nugalėtojas paaiškės jau spalio mėnesį ir gaus 20 tūkstančių dolerių prizą.
„Intel Challenge Europe“ verslo planų konkursą organizuoja Intel su Kalifornijoje įsikūrusia kompanija „YouNoodle“, veikiančia technologijų srityje. Konkurso tikslas yra prisidėti prie verslumo judėjimo ir skatinti susidomėjimą technologijomis. Tad, nesnausk ir kreipk savo verslą į technologijų sritį!
Kaip laimėti?
- Nuo kovo 15 iki gegužės 8 dienos registruok savo komandą „Intel Challenge Europe“ konkursui. Nepamiršk pridėti pradinės verslo plano santraukos, kuri turėtų būti 1–3 puslapiai, parašyta pagal nustatytą formą.
-
Nuo gegužės iki rugpjūčio mėnesio tavo komanda turės įveikti tris konkurso etapus:
- Pirmasis etapas baigsis gegužės 8 dieną. Iki tos dienos jūs turite nusiųsti verslo plano apybraižą.
- Antrasis etapas tęsis iki rugpjūčio 1 dienos. Iki to laiko jūs ruošiate verslo planą ir prezentaciją.
- Trečiasis etapas baigsis rugsėjo 20 dieną – komanda turi pristatyti verslo planą ir prezentaciją.
- Konkurso metu visi dalyviai bus pamaloninti „webinarais“ – interneto seminarais, kuriuose tu ir tavo komanda per interneto technologijas iš profesionalų (tokių kaip Leslie Murdock, Arthur Beeman, Anurag Nigam, Othman Laraki) sužinos, kaip parašyti verslo planą, parengti prezentacijas, atlikti finansinius skaičiavimus ir visa kita, kas susiję su verslu. Iš viso planuojami 7 „webinarai“.
- Spalio pradžioje bus paskelbti nugalėtojai. „Intel“ konkursui atsiųsti darbai bus vertinami aukštos kvalifikacijos žiuri – mokslininkų, verslininkų ir technologijų ekspertų.
Reikalavimai:
- Priimami projektai, kuriuose dalyvauja studentai arba neseniai baigę studijas (bakalauro ar antrosios pakopos). Bent vienas komandos narys privalo atitikti šį reikalavimą.
- Visi komandos dalyviai turi būti pilnamečiai pagal savo šalies įstatymus. Verslo projektai turi būti parengti anglų kalba.
- Pasiūlymai turėtų būti nukreipti į technologijų plėtrą, kuri gali apimti, tačiau neapsiriboti bevielių kompiuterinių, skaitmeninių namų, įmonių ir vartotojų programinės įrangos diegimu, energetikos, nanotechnologijų, puslaidininkių, skaitmeninėmis sveikatos ir biotechnologijos sritimis.
Iškilo klausimų? Visą reikalingą informaciją ir dokumentų pildymo formas rasi konkurso interneto svetainėje.
Dvejonėms nėra laiko. „Intel Challenge Europe“ konkursas – puiki proga pradėti savo verslą, gauti profesionalų įvertinimą ir svarbiausia – išbandyti save visos Europos lygiu!