Didžiosios Britanijos biblioteka pradėjo kurti neegzistuojančių tinklapių archyvą, kad išsaugoti besikeičiančio Jungtinės Karalystė interneto paveikslą.
Interneto puslapiai archyvuojami jau gana seniai. Iš pradžių biblioteka paskelbė, kad išsaugo visų Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje egzistavusių tinklapių vaizdus. 2003 metais pradėti kaupti išleidžiami kompaktiniai diskai ir saugoti elektroninių masinės informacijos priemonių medžiaga.
Šiuo metu biblioteka nusprendė ieškoti archyvuose istorinę vertę turinčių tinklapių. Tai interneto svetainės, priklausiusios stambioms, bet bankrutavusioms kompanijoms kaip „Woolworths“, arba interneto puslapiai, atsiradę po 2005 metų liepos 7 dienos Londono teraktų, o taip pat tinklapiai, informuojantys apie rinkimus.
Bibliotekos atstovas Džeikobas Lantas pažymėjo, kad projektas skirtas „užpildyti spragas žmonių atmintyje“. Jo teigimu biblioteka nespėjo išsaugoti nė vieno šaltinio, skirto princesės Dianos žūčiai 1997 metais. „Mes jau praradome didžiulį kiekį duomenų“ – teigia bibliotekininkas.
Bibliotekos archyve saugomi 6 tūkstančiai interneto svetainių. Didžiausiu internetinių archyvu, išsaugančius viso pasaulio interneto svetaines yra „Wayback Machine“.