Lietuvoje prekyboje pasirodė naujas PHILIPS kūrinys – televizorius „Aurea“, kuris verčia aikčioti net visko mačiusius pasaulio ekspertus. Tokio subtilaus, rafinuoto ir madingo dizaino gaminio buitinės elektrotechnikos rinkoje Lietuvoje dar nematyta.
„Aurea“ subtilumas pasiekiamas nedarant kompromisų su technologijomis. Po viliojančiu ir gundančiu dizainu slepiasi naujausios vaizdo ir garso inovacijos: 42 colių įstrižainės „1080p“ standarto skystųjų kristalų ekranas, net 26 nematomi garsiakalbiai, net trys HDMI įėjimai. Televizoriaus rėme PHILIPS konstruktoriai ir dizaineriai įmontavo 126 LED šviesos diodus, kurie reaguoja į ekrane rodomą vaizdą, suteikdami aplinkai nepakartojamą apšvietimą, švelnią ir minkštą aureolę. „Tokio tipo televizorius yra sukurtas ne dominuoti – o papildyti elegantišką Jūsų namų aplinką. PHILIPS „Aurea“ veikia net išjungtas. Papildomo apšvietimo funkcija „Ambilight“ veikia automatiškai, skleidžia malonią šviesą bei kuria jaukumo atmosferą. Baltas ir švarus ekrano rėmas yra puikus ir proporcingas priedas prie namų interjero,“ – teigia PHILIPS prekybos vadovas Baltijos šalims Giedrius Martusevičius.
Daugelis ekspertų pažymi, kad „Aurea“ – tai ne tik vaizdas, išlipantis per rėmus, tai - menas. Sunku nubrėžti ribas, kada televizorius yra tik televizorius ir kada jis tampa tiesiog gero skonio atributu, interjero, gyvenimo būdo dalimi ar net stiliaus šedevru.
Unikalios „Ambilight“ technologijos esmė – apšvietimas, įrengtas ne tik televizoriaus šonuose, bet ir viršuje bei apačioje. Apšviečiama siena esanti už televizoriaus, vizualiai sulieja ekraną su sienomis, todėl matomas vaizdas daug ryškesnis, spalvingesnis ir aiškesnis.
Televizoriuose su „Ambilight“ technologija yra įmontuoti specialūs režimai, automatiškai besikeičiantys pagal kambario ir ekrano apšvietimą ir šviesos intensyvumą. Taip taupomi šviesos elementai, saugomos kambaryje esančių žmonių akys. „Ambilight“ davikliai automatiškai nustato, kiek šviesos yra kambaryje, ir patys kontroliuoja šviesos intensyvumą.
Sujungusi televizorių su apšvietimu, „Ambilight“ funkcija savo ruožtu virto „AMbX“ technologija. Tai kompiuterinių žaidimų priedas, leidžiantis žaidimo metu pajusti tikrą vėją, natūralius garsus ir kvapus.
Kompanijos PHILIPS dizaineriai jau seniai suvokė, kad šiuolaikiškuose namuose kabantys ant sienos televizoriai iš tikrųjų atlieka paveikslo funkciją. Būtent todėl jų televizorių korpusai savo pločiu atitinka tapytų drobių rėmus. Ne gana to, šiandien televizorius suvokiamas ne tik kaip informacijos šaltinis, bet ir kaip papildomas šviesos šaltinis, nuotolinis valdymo centras bei kaip bendravimo su artimaisiais priemonė – gydytojai gali stebėti savo pacientus jų namuose. Bet kuris asmuo gali nešiotis prietaisą, teikiantį duomenis apie jo sveikatos būklę gydytojams.
„Aurea“ galimybės sužavėjo ir garsųjį Honkongo filmų režisierių Wong Kar Wai - 2006 m. Kanų kino festivalio komisijos pirmininką. 1997 m. Kanų kino festivalyje Wong Kar Wai buvo pripažintas geriausiu režisieriumi už filmą "Happy Together". PHILIPS „Aurea“ televizoriui jis sukūrė neilgą filmą „Yra tik viena saulė“ („There is only one sun“), kuriame pagrindinis vaidmuo patikėtas prancūzų aktorei Amélie Daure. Filme pasakojama apie meilę, susižavėjimą, šviesą ir spalvas. Slaptasis agentas gauna užduotį aptikti paslaptingą žmogų, filme vadinamą „Šviesa“. Dviems herojams susitikus plėtojama nuostabi meilės istorija.
„Aurea“ reklaminės kampanijos nuotraukas sukūrė prabangos prekių fotografas Danielis Schweizeris.
„Aurea“ televizorius ir kiti patys pažangiausi PHILIPS gaminiai kitą savaitę žiniasklaidai ir visuomenei bus pristatomi specialiai PHILIPS įrengtame bute Vilniaus senamiestyje, Teatro gatvėje. Vienos didžiausių pasaulyje buitinės elektrotechnikos gamintojai žada, kad šis būstas – tai oazė, kur gyvena ateitis ir nauja realybė. Bute bus įmontuotos pačios naujausios garso ir vaizdo sistemos bei moderniausios PHILIPS technologijos.