Vis didesnio populiarumo susilaukia radijo dažnių identifikacija – RFID, kuri jau naudojama kai kurių šalių piliečių pasuose. Nuo šiol RFID taikymo sritis gali smarkiai išsiplėsti TDK ir „Semiconductor Energy Laboratory“ kompanijų dėka, kurioms pavyko sukurti ypatingai plonas mikroschemas, patalpintas ant lankstaus polimerinio PET pagrindo. Ant pagrindo kartu pavyko pritvirtinti ir anteną, tam naudojant TFT technologiją.
Įdomi ir integrinių mikroschemų gamybos technologija – pirmiausia visi elementai yra suformuojami ant stiklinio pagrindo, po to perkeliami ant laikino pagrindo, ir tik tada atsiduria ant tikrojo pagrindo, pagaminto iš polietilenteraftalato (PET). Toks metodas, pasak gamintojų, gana skiriasi nuo įprastų mikroschemų atskyrimo nuo stiklinio pagrindo metodų, kai naudojamas cheminis tirpinimas arba lazerio spinduliai.
Naudodami šias technologijas, gamintojai sukūrė radijo dažnio lustus, dirbančius 13,56 MHz ir 900 MHz dažniais. Pirmojo įrenginio storis siekia viso labo 30 μm, o lusto išmatavimai yra 35 x 35 mm. Tai reiškia, kad lustą galima tiesiog pritvirtinti prie popieriaus lapo, ką TDK inžinieriai ir pademonstravo. Toks miniatiūrinis įrenginys galėtų būti naudojamas prekybos centruose ir panašiose prekybinėse organizacijose.
Oficialus gaminio pristatymas vyks spalio pradžioje „CEATEC 2007“ parodos Japonijoje metu. Kol kas neskelbiama, kada bus pradėta masinė gamyba.