„SemiAnalysis“ analizėje atskleidžiama, kiek mažesnis yra „Zen 4c“ procesoriaus branduolys, palyginti su įprastu „Zen 4“. Būsimasis AMD didelio branduolių skaičiaus įmonių procesorius, skirtas debesų duomenų centrams, EPYC „Bergamo“, pagrįstas naująja „Zen 4c“ mikroarchitektūra.
Nors „Zen 4c“ turi tą pačią instrukcijų architektūrą kaip ir „Zen 4“, „Zen 4c“ iš esmės yra mažos galios, sumažinta branduolio versija, pasižyminti gerokai didesniu energetiniu efektyvumu. Branduolys yra fiziškai mažesnis už įprastą „Zen 4“ branduolį, todėl AMD gali kurti CCD (procesoriaus branduolių lustus) su 16 branduolių, palyginti „Zen 4“ CCD turi aštuonis branduolius.
16 branduolių „Zen 4c“ CCD pagamintas naudojant tą pačią 5 nm EUV litografiją kaip ir 8 branduolių „Zen 4“ CCD ir viduje turi du CCX (procesoriaus branduolių kompleksus), kurių kiekviename yra po 8 „Zen 4c“ branduolius. Kiekvienas iš dviejų CCX branduolių dalijasi 16 MB L3 spartinančiąja atmintimi.
„SemiAnalysis“ ataskaitoje teigiama, kad „Zen 4c“ L2 spartinančiosios atmintinės dydis išlieka 1 MB, kaip ir įprasto „Zen 4“. Bene didžiausias atradimas yra jų atliktas matricos dydžio įvertinimas, pagal kurį 16 branduolių „Zen 4c“ CCD yra tik 9,6 % didesnis nei 8 branduolių „Zen 4“ CCD. Tai 72,7 mm² vienam CCD, palyginti su 66,3 mm² įprasto 8 branduolių „Zen 4“ CCD. Teigiama, kad pačiam „Zen 4c“ branduoliui AMD priskirtas kodinis pavadinimas yra „Dionysus“, o 16 branduolių CCD – „Vindhya“.