Elektronika.lt
 2025 m. balandžio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Balandžio 23 d. 08:33
Išmanūs namai be streso: kaip technologijos padeda gyventi paprasčiau ir tvariau
Balandžio 22 d. 20:03
Asmeninis DI gydytojas, psichologas ir treneris – utopija ar ateitis?
Balandžio 22 d. 17:20
Atostogos svetur: dažna klaida, dėl kurios permokate atsiskaitydami kortele
Balandžio 22 d. 14:44
DI kameros jau mato net ant kelių padėtus telefonus: kaip vairuotojams išmokti atsiplėšti nuo išmaniojo?
Balandžio 22 d. 11:14
Telefonas dingo, bet panikuoti neverta – ekspertas pataria, ką daryti
Balandžio 22 d. 08:12
Pasaulio ekonomikos forumas: talentų trūkumą Lietuvoje spręs perkvalifikavimas ir automatizacija
Balandžio 21 d. 16:54
Pažangūs sprendimai Turto banko pastatuose: sutaupyta 182 tūkst. eurų, automatizuotų sistemų sulauks dar daugiau objektų
Balandžio 21 d. 10:40
30–ąjį kartą „LITEXPO“ vyksiančioje parodoje „Balttechnika“ – susitikimas su garsiausiais pasaulio inžinerijos gamintojais
Balandžio 20 d. 16:22
Birštonas pristato mobiliąją programėlę gyventojams: dešimtys nuolaidų ir kurorto informacija telefone
Balandžio 20 d. 10:12
KTU aviacijos inžinerijos ekspertai: kokios yra tikrosios lėktuvų katastrofų priežastys?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Elektronika, technika Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Į Europą atvyksta itin galingi amerikiečių elektromobiliai: tokiu įveikiamu atstumu neprilygsta niekas

Publikuota: 2022-12-27 10:14
Tematika: Elektronika, technika
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

Europos elektrinių automobilių rinka auga itin sparčiai, o tuo pasinaudoti ketina ne tik Kinijos bendrovės, tačiau ir amerikiečių kompanijos. Jeigu „Tesla“ vardas yra puikiai žinomas daugeliui, tai JAV įmonė „Lucid“ – girdėta tik labiau besidomintiems. Ir ši kompanija turi naujienų europiečiams.

Į Europą atvyksta itin galingi amerikiečių elektromobiliai: tokiu įveikiamu atstumu neprilygsta niekas

JAV rinkoje jau parduodamas naujasis „Lucir Air Dream Edition“ dabar atkeliauja ir į Europą. Pranešama, kad mūsų rinkoje pasirodys riboto leidimo „Dream Edition“ variantas, kuris bus pasiūlytas dviejų skirtingų konfigūraciją bei bus žinomos kaip „Range“ ir „Performance“.

Naujasis „Lucid Air“ europiečiams pasiūlys tai ko dar nesiūlė joks kitas gamintojas ir taps daugiausiai su viena įkrova nuvažiuojančiu elektromobiliu mūsų regione. Skelbiama, jog „Air Dream Edition Range“ variantas su 19 colių ratais pasiūlys net 883 kilometrus, remiantis WLTP rezultatais. Šis elektrinio automobilio modelis aprūpintas dviem elektriniais varikliais, kurių bendra galia siekia 696 kW.

Antrasis variantas, kuris atkeliauja į Europą – tai „Dream Edition Performance“, kuris taip pat aprūpintas dviem varikliais, o taip pat turi ir visus keturis varomuosius ratus. Šio „Lucid“ varianto galia siekia net 828 kW. Skelbiama, jog šis elektromobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 2,7 sekundės. Su 19 colių ratais „Lucid Air Dream Edition Performance“ gali įveikti apie 861 kilometrą. Abu variantai aprūpinti 900 V baterijų architektūra, kas įgalina ir itin spartaus įkrovimo galimybę.

Nesunku nuspėti ir tai, jog šios „Lucid“ naujienos tikrai nebus tarp pigiausių, o kainų skirtumas tarp JAV ir Europos – didžiulis. Vokietijoje „Lucid Air Dream Edition“ kainuos nuo 218 tūkst. eurų, kuomet JAV rinkoje analogiško modelio kaina siekia maždaug 158 tūkst. eurų. Nepaisant itin aukštos kainos, užsisakyti šiuos elektromobilius – beveik neįmanoma. Pranešama, jog jau dabar visi modeliai yra išparduoti.

Tiesa, „Lucid“ europiečiams jau leidžia pateikti išankstiniais rezervacijas ir kitiems „Air“ modelio variantams, o tarp jų – „Pure“, „Touring“ ir „Grand Touring“. Visi šie trys variantai turi standartinę išankstinės rezervacijos kainą, kuri siekia 300 eurus. Pranešama, kad išankstinius pirkimus gali pateikti šių šalių gyventojai – tai Austrijos, Belgijos, Danijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Monako, Nyderlandų, Norvegijos, Ispanijos, Švedijos, Šveicarijos, o taip pat ir Jungtinės Karalystės.

Priminsime, jog amerikiečių bendrovė dar šių metų pradžioje atidarė dvi firmines parduotuves, kurias galima rasti Ženevoje, o taip ir Miunchene. „Lucid“ atstovai neslepia planų plėstis Europoje ir jau artimiausiu metu ketina pasiūlyti ir daugiau naujovių.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Trailseeker“ žada tai, ko neturėjo nė vienas „Subaru“

Niujorko automobilių parodoje netikėtai debiutavo naujas markės elektromobilis – „Subaru Trailseeker“. Kol kas apie šį modelį žinoma tik jo pavadinimas. Bet nuojauta kužda, kad „Subaru“ čia viską padarys teisingai.

„OmniVision“ pristatė kameros sensorių, kuris nustebins ne tik savo dydžiu, bet ir filmavimo galimybėmis

Išmaniesiems telefonams skirti 1 colio jutikliai tapo gerokai retesni nei ankstesniais metais, bet vis dar naudojami aukščiausios klasės įrenginiuose su pažangiomis kameromis. Būtent tokią naujieną dabar ir pristato „OmniVision“.

Į Europą atkeliauja kompaktiškas „Xiaomi L1 Pro“ vaizdo projektorius

Per penkiolika metų „Xiaomi“ ne tik gamino įvairius elektronikos produktus, bet ir perrašė ištisas produktų kategorijas. Dabar gamintojas turi gerų naujienų europiečiams, mat į mūsų regioną atkeliauja naujasis „Xiaomi L1 Pro“ projektorius.

2025 m. balandis
2025-04-22 15:39
„Ignitis ON“ atnaujino elektromobilių įkrovimo parką Palangoje: visos stotelės po 200 kW
2025-04-22 13:52
„Dell“ pristatė naują monitorių su 4K raiškos OLED ekranu, 120 Hz dažniu ir dirbtiniu intelektu
2025-04-22 07:02
„Asus“ pristatė naująjį „ROG Strix“ serijos modelį su 610 Hz atsinaujinimo dažniu
2025-04-21 19:20
100 kilometrų kelionės išlaidos elektromobiliu – tik 4,8 euro
2025-04-21 07:29
Europoje debiutuoja „Xiaomi A27Ui“ monitorius su 4K raiška
2025-04-20 19:27
Kelmės vėjo parko pirmasis etapas pasiekė komercinės veiklos pradžią
2025-04-19 07:40
Pristatyti „Oppo Enco Free4“ belaidžiai ausinukai
2025-04-18 21:09
Atsinaujinančios energetikos naujienos: kovą fiksuoti nauji mėnesio rekordai
2025-04-18 18:37
„Linas Agro“ ūkininkų patogumui įrengė pirmąjį paštomatą
2025-04-18 16:56
Pristatytas „Oppo Watch X2 Mini“ išmanusis laikrodis su AMOLED ekranu, „Qualcomm“ lustu ir stilingu dizainu
2025-04-17 21:08
Analizė: Lietuva diktuoja tempą Baltijos elektromobilumo lenktynėse
2025-04-17 16:26
7 500 mAh baterija išmaniajame telefone – jau nebe svajonė, dar šiemet įvyks didžioji revoliucija
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama