Jau 2006 metų rugsėjo mėnesį kompanijos „Canon“ ir „Toshiba“ paskelbė, kad ruošiasi kurti televizorius su įdiegta nauja technologija „Surface Conduction Electron Emitter Display“ (SED). Kompanijų atstovai teigia, kad ši technologija, lyginant ją su LCD ir plazminių plokščių gamybos technologija, žymiai geresnė. SED plokštės intensyviau išskiria šviesą nei plazminiai ekranai, o storis SED plokščių mažesnis nei LCD ir PDP. Mažas svoris ir platus apžvalgos kampas – didelis SED plokščių privalumas prieš konkurentus. Taip pat reikėtų pastebėti, kad SED plokštės ekonomiškiau naudoja elektros energiją – net dvejais kartais mažiau nei plazminės plokštės.
Pirmoji televizorių partija pagaminta su SED plokštėmis turėjo pasirodyti žiemą, deja, kompanijoms nepavyko to pasiekti. Šiai dienai naujų televizorių pasirodymo data – 2008 metų pradžia, bet ar „Canon“ ir „Toshiba“ suspės, sužinosime šių metų gruodžio mėnesį.
Viena iš didesnių problemų, susijusių su SED televizorių pasirodymu rinkoje, tai jų kaina, nes šie prietaisai žymiai brangesni nei HDTV televizoriai su LCD ir PDP plokštėmis.