„Samsung“ savo neįprastus „The Wall“ televizorius pirmą kartą parodė 2018 m. pradžioje. Vėliau, šių metų pradžioje buvo surengta dar viena demonstracija ir tik dabar „The Wall“ jau parduodamas. Bet pirmiausia prisiminkime, koks tai įrenginys. Taigi, „The Wall“ yra televizorių linija, pagrįsta „MicroLED“ technologija. Tokią matricą sudaro neorganiniai mikrometro dydžio šviesos diodai, iš kur kilo jų pavadinimas. Ekranui nereikia papildomo apšvietimo ir jį sudaro atskiri moduliai, kuriuos galima sujungti, siekiant gauti norimos įstrižainės ir dydžio prietaisą. Iš tikrųjų pristatyti televizoriai yra kelios tokios matricos, sujungtos į vieną ekraną.
Pagaliau šie televizoriai nustojo būti koncepcija ir virto serijiniu produktu. „Samsung“ nesikuklina naujienų vadinti revoliucinėmis. „The Wall“ gali būti trijų variantų, kurių įstrižainės siekia 146, 219 ir 292 colius. Pastaruoju atveju įstrižainė yra beveik 7,5 metro. Modeliai skiriasi ir skiriamąja geba: atitinkamai 4K, 6K ir 8K.
Be to, „Samsung“ pažymi, kad vaizdo elementų žingsnis televizoriuose lygus 0,8 mikrono. Didžiausias ryškumas siekia 2000 nitų, maksimalus – 250 nitų, kadrų dažnis yra 120 Hz, o šviesos diodo veikimo laikas – 100 000 valandų. „The Wall“ sukurti taip, kad galėtų niekada neišsijungti, o vietoj to pereitų į skaitmeninio drobės režimą. Tačiau atsižvelgiant į kainą ir dydį, visiškai įmanoma, kad savininkas norės visiškai įjungti televizorių tam, kad prailgintų savo gyvenimą.
Viskas, kas aprašyta aukščiau, taikoma „The Wall Luxury“ modeliams, kuriuos sąlyginai galima vadinti vartotojų televizoriais. „Samsung“ asortimente taip pat yra modelių „The Wall Professional“, kurie skirti įmonėms ir prekybos centrams. Sprendžiant iš parametrų sąrašo, šie televizoriai šiek tiek nusileidžia „prabangiai“ serijai. Pavyzdžiui, jų standartinis kadro dažnis yra 60 Hz, mažesnis didžiausias ryškumas, bet solidesnis maksimalus (atitinkamai 1600 ir 500 nitų), taip pat čia nėra kai kurių išmaniųjų funkcijų.
Tačiau įspūdingiausia šių televizorių savybė yra ne jų parametrai ir netgi ne dydis. „Samsung Wall“ kainuoja nuo 490 tūkst. iki 1,68 mln. JAV dolerių, ir tai neskaičiuojant mokesčių.