Pagrindinė šiandieninės televizorių rinkos tendencija – sparčiai populiarėjanti ir tobulėjanti OLED technologija. Tie gamintojai, kurie laiku atkreipė į ją dėmesį, šiuo metu ir dominuoja šiame aukščiausios klasės televizorių segmente. Tad nenuostabu, kad ir „Philips“ didžiausią dėmesį skiria būtent šiam segmentui, stiprindama savo pozicijas.
Didžiausio „Philips“ OLED televizoriaus ekrano įstrižainė siekia 75 colius, o pagrindinis kompanijos modelis OLED 973 turi galingą garso kolonėlę, atstojančią televizoriaus pagrindą (ji gali būti nulenkiama, jei televizorius yra kabinamas ant sienos). Antrajame šių metų pusmetyje pasirodys ir OLED803, kaip komerciškai sėkmingo POS9002 modelio pratęsimas.
Kuo iš esmės skiriasi šių kelių kompanijų – „Philips“, LG, „Panasonic“ ir „Sony“ OLED televizoriai? Visi jie yra gaminti tų pačių „LG Display“ panelių pagrindų, juoba kad LG dar turi rezerveravusi sau išimtinį, patį naujausią OLED išradimą – lankstų „sienų apmušalų“ tipo ekraną.
Tačiau „Philips“ iš kitų gamintojų išsiskiria savo galingiausiu P5 procesoriumi ir papildomo apšvietimo funkcija – „Ambilight“.
Praėjusiais metais pristatytas ir šiuo metu pasaulyje laikomas galingiausiu P5 procesorius kiekvieno televizoriaus vaizdo perdirbimo savybes ir apdorojimo galingumą padidina 25 %, lyginant su įprastais „Ultra HD" procesoriais. Jau daugiau kaip 10 metų išskirtinė papildomo apšvietimo funkcija „Ambilight“ yra išskirtinė „Philips“ technologija, pritaikoma jau net ir ekonominės klasės televizorių modeliuose. Šiuo metu „Ambilight“ turi aukščiausią vartotojų pritarimo ir lojalumo reitingą, todėl yra nuolat tobulinama – „Ambilight“ integruojama su kitomis buitinio apšvietimo technologijomis („Ambilight+Hue“) ir „Spotify“, pritaikoma žaidimų režimams, o taip pat veikia kaip visiškai nepriklausomas ir autonominis patalpų apšvietimo šaltinis.
„Philips“ taip pat aktyviai bendradarbiauja su „Google“ ir buvo viena pirmųjų, integravusių „Android TV“ operacinę sistemą į savo televizorius. Šiais metais „Android“ yra prieinama visuose televizoriuose nuo 7303 modelio. Dvejuose naujuose aukščiausios klasės modeliuose yra integruojama ir moderniausia bandomoji „Android TV Saphi“ platforma.
„Android TV“ operacinė sistema suteikia galimybę iš „Google Play“ atsisiųsti televizoriui pritaikytas aplikacijas ir žaidimus, o tap pat transliuoti vaizdo turinį per integruotą „Chromecast“ funkciją. Tradiciškai OLED televizoriuose esanti 16 GB atminties talpa gali būti išplečiama prijungus USB raktą. Šiais metais „Philips“ televizoriuose atsiras ir „Google Assistant“ sistema – suteikianti galimybę ne tik lengviau naršyti internetą, bet ir per „Google Home“ – valdyti kitus buitinius prietaisus.
Dauguma „Philips“ televizorių be „Ambilight“ ir „Android TV“ taip pat turi jau norma dideliuose ekranuose tapusią 4K vaizdo rezoliuciją, HDR (High Dynamic Range), Wi-Fi ir „Bluetooth“ jungtis, HEVC ir VP9 dekodavimo sistemas bei HDMI lizdus. „Philips“ atsisako „Dolby Vision“ formato, pakeisdama jį HDR10+ (žemesnės klasės modeliuose montuojamas bazinis HDR10 formatas ir HLG – „Hybrid Log Gamma“). Būtina pabrėžt, kad keičiasi ir nuotolinio valdymo pultelių išvaizda – jie tampa paprastesni ir lengviau naudojami.