Praėjusioje ISSCC konferencijoje kompanija EPSON pademonstravo veikiančią lanksčią mikroschemą. Asinchroninis aštuonių skilčių procesorius sukurtas naudojant žemos temperatūros polisilicio technologiją (LTPS-TFT) – analogišką tai, kuri naudojama gaminant skystųjų kristalų monitorius.
Lustas buvo suformuotas šešėlinių kaukių metodu veikiant lazerinei abliacijai (garinant medžiagą lazeriniu spinduliavimu) ir deginant ant stiklinio pagrindo. Vėliau, lustas buvo pakeltas ir perneštas ant lankstaus plastikinio pagrindo. Ši technologija sukurta EPSON 2002 metais ir vadinasi SUFLA (surface-free technology by laser annealing).
Procesorius, kurio matmenys 27x24 mm ir turintys 32 000 tranzistorių, sugeba dirbti dažnyje nuo 30 iki 500 kHZ ir maitinamas 3,5 – 7V įtampa. Kūrėjai tiki, kad jis bus labai reikalingas mobiliuosiuose įrenginiuose. Lanksčių mikroschemų privalumu yra galimybė suteikti produktams beveik bet kokią išvaizdą ir pagerinti apsaugą nuo smūgių. Be to, lankstūs lustai naudoja mažiau energijos ir pasižymi mažu elektromagnetinio spinduliavimo lygiu.