Kompanija „Walkera“ papildė savo arsenalą pusiau profesionaliu filmavimo dronu su ypatingomis savybėmis pasižyminčiomis kameromis. Naujasis bepilotis „Voyager 4“ turi galingą kardaninį kabiklį ant kurio pritaisyta kamera galinti suktis 360 laipsnių kampu ir optiškai priartinti vaizdą 16 kartų. Be to, dronas ir jo valdymo įtaisas prijungti prie 4G belaidžio interneto, kuris neturi jokių diapazono kontroliavimo apribojimų. Šios funkcijos dėka dronas gali skraidyti net už horizonto.
Kai vartotojiški dronai su kameromis, kaip „DJI Phantom“, buvo pirmą kartą pasiūlyti pirkėjams, žmonės labai susirūpino savo konfidencialumu, kadangi bortinės kameros galėjo stebėti žmones ką jie veikia ne tik savo kiemuose, bet ir vonioje. Tačiau, tiesą pasakius, beveik kiekvienas dronas, pasirodęs rinkoje, turi tokį plačiakampį objektyvą, kuris jam neleidžia fotografuoti objektų ilgais nuotoliais.
Tai buvo tik laiko klausimas, kol atsiras kameros, skirtos bepiločiams, kurie turės galimybę fotografuoti ir filmuoti ilgais atstumais. Nesenai pasirodė net dvi tokios kameros – „DJI Zenmuse Z3“, kuri vaizdą pritraukia 7 kartus nuo 22 mm iki 77 mm. Ir antra, dar galingesnė „Walkera Voyager 4“, optiškai vaizdą pritraukianti net 16 kartų nuo 10 iki 1500 mm.
Praktiškai maksimalus vaizdo padidinimas leidžia išgauti tokį kadrą, kokį pagauna tipinis „DJI Phantom 4“, tačiau dronas gali būti gerokai toliau. Žiūrint iš kino filmavimo pusės, teleobjektyvas turi didžiulę reikšmę, kadangi vartotojiškos klasės aerofotokameros, kaip taisyklė, turi plačiakampius objektyvus. Tokiems dronams lengviau skraidyti ore, tačiau sudėtingiau fotografuoti. Pavyzdžiui, fotografuojant automobilį, dronas turi priskristi labai arti jo.
„Walkera“ suteikia galimybę kamerą naudoti kaip parinkties alternatyvą. Šiame etape super priartinimas fotografuoja tik 1080p išplėtimu, kai tuo metu fiksuotas plačiakampis objektyvas gali fotografuoti 4K. Panašiai kaip „DJI Inspire“, „Voyager“ leidžia kamerai suktis, kurios dėka galima filmuoti ir fotografuoti bet kokiu kampu, nepriklausomai nuo to, kokia kryptimi skrenda bepilotis. Šasi taip pat pasikelia toliau nuo kameros objektyvo.
Bepilotis „Voyager 4“ pasižymi dar viena puikia funkcija. Kvadrokopterį galima sukonfigūruoti taip, kad jis naudotų asmeninį Wi-Fi ryšį, kurio diapazonas yra maždaug 1,5 km (0,9 mylios). Dronas ir valdymo įrenginys taip pat gali naudoti belaidį internetą 4G, kurio dėka praktiškai jis gali veikti, esant bet kokiam diapazonui. Naudojant 4G internetą, jūs galite paleisti bepilotį į Niujorką, valdydami jį iš Pekino, žinoma, jei duomenų perdavimas yra pakankamai greitas. Tai tiesiog neįtikėtinas dalykas! Tik yra vienas trūkumas, daugelyje šalių egzistuoja įstatymai, kurie draudžia pilotams paleisti bepiločius už lauko regėjimo ribų.