„Galaxy Note 7“ sprogimais prasidėjęs didžiulis skandalas įgauna naują pagreitį. „Samsung“ prietaisų vartotojai pradėjo skųstis kitų „Galaxy“ modelių savaiminiu užsidegimu, o neseniai buvo pranešta, kad „Delta Airlines“ lėktuvas buvo priverstas nusileisti dėl užsiliepsnojusio planšetinio kompiuterio „Samsung Galaxy Tab S2“. Nors gaisro priežastimi tapo fizinis prietaiso pažeidimas, tačiau žinant ankstesnius incidentus, tai dar labiau padidino abejones dėl Pietų Korėjos gamintojo prietaisų saugumo.
Dabar alyvos į ugnį įpylė JAV institucija CPSC (US Consumer Product Safety Commission – JAV Vartojimo prekių saugumo komisija) įspėjusi vartotojus dėl „Samsung“ skalbimo mašinų keliamo sprogimo pavojaus. Pranešama, kad valdžios institucijos gavo daug skundų dėl sprogusių „Samsung“ skalbimo mašinų su vertikaliu pakrovimu. Vartotojai iš Džordžijos, Indianos ir Teksaso valstijų ramiai pradėdavo skalbti, o veliau išgirsdavo garsų sprogimą. Komisija įspėja kad pavojų kelia prietaisai, pagaminti nuo 2011 metų kovo iki 2016 m. balandžio mėnesio.
„Samsung“ jau sureagavo į nerimą keliančią informaciją ir paskelbė oficialų pranešimą, kuriame teigiama, kad dabar vyksta aktyvi diskusija apie šių skalbimo mašinų „galimą saugumo problemą“. Tačiau bendrovė pripažįsta, kad probleminiuose prietaisuose „retais atvejais“ gali pasireikšti didesnės už įprastas vibracijos skalbiant patalynę, didelius arba vandeniui nelaidžius skalbinius. Tai gali padaryti žalą vartotojui arba turtui. Probleminių prietaisų naudotojams „Samsung“ pataria didelių gabaritų skalbiniams naudoti mažų greičių skalbimų režimus. Patikrinti ar jūsų skalbimo mašina kelia pavojų galima interneto svetainėje.
Baisu įsivaizduoti, ko žmonija gali sulaukti ateityje, nes „Samsung“ išleido automobilius, stato biurų pastatus ir gamyklas, gamina buitinę chemiją ir net valdo investicinį banką.