„Panasonic“ nepraleidžia nei vienos iš didžiausių technologijų parodų ir visada turi ką parodyti visuomenei. Ne išimtis buvo ir šiemetinė CES, kurioje Japonijos pademonstravo keletą įdomių produktų.
Dėmesio vertas pirmasis pasaulyje „Ultra HD Premium“ reikalavimus tenkinantis 65 colių LCD televizorius TX-65DX900. Šiuos reikalavimus ir jų logotipą sukūrė organizacija „UHD Alliance“. „Ultra HD Premium“ standartas aprašo kokias minimalias savybes turi turėti vaizdo atkūrimo prietaisas, tam, kad gautų teisę nešioti gražią etiketę ir vadintis tikru Ultra HD ekranu. Sertifikavimo iniciatoriai mano, kad vien didelės skiriamosios gebos nepakanka žiūrovo įtraukimui 4K pasaulį. Toks įtaisas, taip pat turi palaikyti HDR technologiją, turėti plačią spalvų gamą ir aukštos kokybės garso sistemą. Naujasis „Panasonic“ Ultra HD televizorius Europoje bus parduodamas nuo šių metų.
Parodoje gamintojas taip pat parodė nuo 2015 metų pabaigos parduodamą 65 colių OLED televizorių ir pirmąjį pasaulyje Ultra HD grotuvą. Pastarojo prietaiso prototipas buvo pristatytas praėjusių metų CES, o šiemet jis pagaliau pasirodys prekyboje.
„Panasonic“ į parodą atvežė interaktyvų stalą su 55 colių sensoriniu 8K ekranu ir ultra aukštos rezoliucijos vaizdą perduodantį kabelį. Šiuo metu 8K perdavimui naudojami keturi tradiciniai HDMI kabeliai. Per juos 4K raiškos vaizdas iš šaltinio patenka į procesorių, kur yra apdorojimas pagal specialų algoritmą tam, kad duomenis sujungti į vientisą 8K vaizdą ir po to parodyti ekrane. Naujasis laidas gali perduoti 33 milijonų pikselių (7680 × 4320 pikselių) vaizdą su 120 k/s atnaujinimo dažniu. Naujo tipo optinės jungtys ir plačiajuosčių signalų daugiapakopio moduliavimo technologija leidžia pasiekti 100 Gbit/s duomenų perdavimo spartą.
Ypatingo parodos lankytojų dėmesio susilaukė permatomas „Panasonic“ ekranas, kuris yra pritaikytas naudojimui namuose. Gamintojo stende buvo demonstruojami įvairūs naujienos integravimo į interjerą variantai. Medinis rėmas, kurio viduje yra įterptas stiklas su miniatiūriniais šviesos diodais, suformuojančiais vaizdą ekrane. Aktyviame režime prietaisas atrodo kaip įprastas televizorius, tačiau išjungus jis „pavirsta“ į paprastą stiklą. Nors ekranas nėra visiškai skaidrus, „Panasonic“ inžinieriai šį trūkumą ateityje tikisi pašalinti. CES 2016 parodytas 65 colių prototipas turi Full HD skiriamąją gebą.