„Hannspree“ kompanija pristatė keturis dėvimų įrenginių modelius, kurie tarpusavyje skiriasi dizainu, todėl kiekvienas naudotojas galės pasirinkti labiausiai jo skonį atitinkantį variantą.
„Hannspree Pulse“ – apvalios formos išmanusis laikrodis, savo dizainu primenantis „Motorola Moto 360“. Šis modelis turi metalinį korpusą ir 1,22 colių ir 240х206 pikselių skiriamosios gebos jutiklinį ekraną. Išmanusis laikrodis „Hannspree Pulse“ turi integruotą 320 mAh talpos bateriją, kurios, gamintojo teigimu, turėtų užtekti 3,5 aktyvaus naudojimo valandoms ar 4 dienoms budėjimo režime. Šis modelis kainuoja 140 dolerių.
„Hannspree Active 24“ tiks aktyviai sportuojantiems asmenims. Šis modelis pagamintas kaip apyrankė. Pagrindinis „Active 24“ įrenginio uždavinys – stebėti naudotojo fizinį aktyvumą. Todėl šis įrenginys turi širdies ritmo jutiklį, trijų ašių giroskopą ir žingsniamatį. Visa informacija atvaizduojama 0,9 colių ir 96x96 pikselių skiriamosios gebos ekrane, o 250 mAh talpos akumuliatorius užtikrina veikimą iki 9 aktyvaus naudojimo valandų ir iki 7 dienų budėjimo režime. „Hannspree Active 24“ kainuoja 75 dolerius. „Hannspree Prime“ galima pavadinti pažangiausiu šios serijos modeliu. SIM kortelėms skirtas lizdas leidžia išmaniajam laikrodžiu veikti nepriklausomai nuo išmanaus telefono. Taip pat reikėtų pažymėti, jog šis modelis turi kamerą, mikrofoną ir garsiakalbį. „Hannspree Prime“ pasižymi 1,54 colių IPS ekranu su 240x240 pikselių skiriamąja geba. Modelis turi iki 32 GB microSD atminties kortelių lizdą ir 380 mAh talpos akumuliatorių. „Hannspree Prime“ kaina siekia 90 dolerių.
Ketvirtoji naujiena – „Hannspree Ledgend“ kainuos 110 dolerių. Šiam modeliui būdinga kvadratinė forma su užapvalintais kraštais. Išmanusis laikrodis turi 1,54 colių IPS ekraną su 240x240 pikselių skiriamąja geba. 220 mAh talpos baterija užtikrina 3,5 aktyvaus naudojimosi valandų ir iki 3 dienų budėjimo režime veikimą.
Varlė.lt specialistų nuomone, pasaulyje didėjanti tokių dėvimų išmaniųjų įrenginių, kaip išmanieji laikrodžiai ir apyrankės, pasiūla rodo, kad jie pradedami dažniau būti traktuojami ne tik kaip įvaizdžio detalė.