Kai kurie išmanieji telefonai ir planšetės jau turi naują funkcionalumą – gebėjimą atlikti mokėjimus per NFC modulį. Be to, informacijos įvedimui ir prietaisų valdymui vis labiau populiarėja valdymo lazdelė, kaip ir bevielis įkrovimas. Tuo pat metu dizaineriai siekia pranokti vienas kitą vis mažesnio storio modelių kūrimu. Visam tai susidėjus į visumą, įtaisus pradėjo veikti intensyvesnė abipusė elektromagnetinė interferencija. Tai verčia keisti įrenginio vidaus komponentų išdėstymą, arba pagerinti trikdžius sukeliančių mazgų ekranavimą.
Bendrovė TDK sukūrė naują ekranavimo medžiagą, kuri turėtų palengvinti prietaisų projektuotojų darbą. Japonijos įmonė bus pasirengusi pradėti jos gamybą šio mėnesio pabaigoje. Pranešama, kad naujos medžiagos magnetinės skvarbos koeficientas, esant 1 MHz dažniui, buvo padidintas nuo 180 iki 220 (kuo aukštesnis rodiklis, tuo geresnės ekranavimo savybės). Tai leido sumažinti ekranavimo plėvelės storį penkis kartus – iki 30 ir 50 mikronų, nepabloginant ekranavimo kokybės. Tokios plėvelės naudojamos tose plokščių vietose, kuriose įprastų metalinių ekranų negalima pritaikyti dėl konstrukcijos ypatybių. Šiuolaikiniuose įtaisuose storis turi ypatingą reikšmę, todėl plėvelių su geresnėmis ekranavimo savybėmis išleidimas bus sveikintinas.
Pradiniame etape, bendrovė TDK per mėnesį planuoja išleisti apie 50 tūkst. naujienos lakštų, o vėliau gamybos apimtis bus didinama atsižvelgiant į rinkos paklausą. Produkciją gamins įmonės padalinys, esantis Kinijoje.