NASA pristato „Orion“ erdvėlaivį – kosmoso kapsulę, kurios tikslas – efektyvus žmonių gabenimas į asteroidus ar Marsą ateities misijose. Skrydžio bandymo metu (gruodžio pradžioje), „Orion“ erdvėlaivį, nuo žemės tolstantį tūkstančius kilometrų, lydėjo NASA dronas, du JAV kariniai lėktuvai bei keli sraigtasparniai, bent trumpam tapę įsimintinos kelionės dalimi.
Bandomojo skrydžio metu siekta ištirti „Orion“ „fizines“ galimybes, t. y. ar erdvėlaivis yra pajėgus atlaikyti atmosferos slėgį, trintį, temperatūros kaitą ir t. t. Siekiama, kad „Orion“ galėtų gabenti žmones į kosmoso platybes be jokių apribojimų. Testo metu kapsulė keliavo 3600 mylias (beveik 6000 kilometrų) nuo „namų“, o paskui įsiliejo į žemės atmosferą kur pasiekė 35400 km/h greitį. „Orion“ kapsulei atliekant sudėtingą skrydį NASA oro robotas ir Karinio jūrų laivyno lėktuvai buvo netoliese. Kosmoso kapsulės palydovų užduotis – surinkti duomenis, kuriuos pasitelkus analizuojamas „Orion“ veikimas.
Kiekvienas, erdvėlaivį lydintis, aviacijos mechanizmas atliko tam tikrą funkciją. NASA dronui „Ikhana“, pasižyminčiam neįtikėtinu sumanumu bei ištverme, skirta ypatinga užduotis. „Ikhana“ drono tikslas – užfiksuoti „Orion“ kosmoso kapsulės nusileidimą Ramiajame vandenyne. Drono filmuojami vaizdai tiesiogiai transliuoti NASA televizijoje.
„Orion“ erdvėlaivio paleidimas žymus ne tik dėl to, jog moderni, didelį potencialą turinti kosmoso kapsulė buvo sėkmingai išbandyta (numatant tam tikrus patobulinimus), tačiau taip pat ir dėl to, jog šiai misijai buvo suburta ypatinga aviacijos transporto komanda.