P. Korėjos kompanija „Samsung“ stengiasi nuo užgimstančios mados – išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių, todėl dar iki „Google mobilios platformos „Android Wear“ debiuto išleido eilę įrenginių, kuriuose iš pradžių buvo naudojamas „Android“, o vėliau – „Tizen“.
Mobilus įrenginys „Galaxy Gear“, pavyzdžiui, po programinės platformos pakeitimo ne tik pradėjo sparčiau veikti, tačiau kartu padidėjo ir jo baterijos darbo laikas, ir visa tai nutiko tik dėl to, jog buvo pakeista operacinė sistema.
Kompanijos „Samsung“ atstovai, duodami interviu puslapiui „EE Times“, prisipažino, kad dėvimos elektronikos vartotojai nėra prisirišę prie kurios nors konkrečios operacinės sistemos. Jiems svarbiau, kaip veiks pats įrenginys ir kokios bus prieinamos programėlės.
Apyrankė „Galaxy Fit“ apskritai naudoja realaus laiko operacinę sistemą (RTOS), kadangi žmogaus organizmo fiziologinių rodiklių monitoringui ji tinka geriausiai. Operacinė sistema „Tizen“ leidžia gana lengvai pasirinkti dėvimos elektronikos formatą, matmenis, tačiau to negalima pasakyti apie „Android Wear“. Tiesa, „Samsung“ atstovai pabrėžė, kad kiekviena platforma turi savo pliusų ir minusų.
P. Korėjos elektronikos giganto teigimu, rinkoje pasirodžiusi „Android Wear“ taps rimtu postūmiu, plėtojant naujo formato mobilius įrenginius, kadangi ši operacinė sistema leidžia apjungti daugybę įrenginių, o kartu leidžia atsižvelgti į dėvimos elektronikos ypatumus.