Menininkas ir mokslininkas Luisas Hernanas sukūrė įrenginį, dėl kurio telefonų ekranuose galime pamatyti, kaip atrodo belaidžio ryšio bangos. Išradimą jis pavadino Kirliano įrenginiu.
Įrenginys, kurio pavadinimas kilo nuo Rusijos išradėjo Semyono Davidovichiaus Kirliano, skenuoja vietinius belaidžius ryšius, o po to juos perduota į spalvotus LED ekranus ir šie tampa matomi. Žmogui judant po skirtingas erdves ekrane rodomas vaizdas keičiasi, nes tuomet fiksuojami skirtingi signalai.
Tam, kad sukurtų nuotraukoje matomus nežemiškus vaizdus, L. Hernanas naudoja ilgo išlaikymo kamerą, kol erdvėje vaikšto su įrenginiu. Savo tinklalapyje jis aiškina, kad raudonos šviesos žymi stipriausius signalus, o mėlynos – silpniausius.
„Įrenginys yra nešiojamas erdvėje, o ši fiksuojama ilgo išlaikymo , – sako L. Hernanas. – Šis procesas trunka keletą minučių ir dėl įrenginio ryškumo, mano figūra procese nesimato. Kai kuriuose paveikslėliuose jūs galite matyti mano pėdą arba išblankusią galvą po šviesos žybsniais.“
L. Hernanas sukūrė ir „Kirlian“ įrenginio programėlę „Android“ telefonams, kad žmonės galėtų sukurti nuosavus vaizdus.