Neseniai publikuota informacija apie kompanijos „Intel“ ketinimus atsisakyti naudoti LGA tipo procesorių lizdus ir pasitelkti BGA (šiuo atveju procesoriai būtų įlituoti į pagrindinę plokštę), sukėlė tikrai nemažą sujudimą. Teigiama, kad „Broadwell“ kartos procesoriai bus siūlomi tik kaip BGA sprendimai, o tai neleis savarankiškai keisti procesoriaus – bent jau be litavimo įrangos ir atitinkamų įgūdžių panaudojimo. Kai kurie šaltiniai linkę sutikti su versija, kad su „Skylake“ procesorių pasirodymu LGA lizdas sugrįš, tačiau situacijos „Broadwell“ tai tikrai nepakeis.
Esant tokiam nerimastingų gandų fonui apie kompanijos „Intel“ ateitį, kuri prisipažino norinti esminę pajamų dalį gauti ne iš entuziastams skirtų procesorių, konkurentas AMD nusprendė kiek nuraminti publiką. Pirma, ji pareiškė, jog dar ne vienerius metus liks ištikima x86 architektūros sprendimams. Antra, resursui „Tech Report“ kompanijos AMD atstovai prisipažino, jog neketina atsisakyti procesorių lizdų, leidžiančių lengvai atskirti procesorių nuo pagrindinės plokštės.
Tiek hibridiniai procesoriai, tiek ir galingi FX serijos produktai, pasirodysiantys 2013 – 2014 m. laikotarpiu, tikrai turės konstrukciją, leidžiančią procesorius keisti be didelių problemų. Tiesa, kokiai procesorių kartais priklausys minėti FX sprendimai, kompanija nepatikslino. Iš anksčiau publikuotos informacijos mes jau žinome, jog 2013 m. FX seriją atstovaus tik „Vishera“ architektūra, tačiau AMD vis tik neatsisako planų išleisti „didelius branduolius“ su „Steamroller“ architektūra.
Nauji AMD atstovų komentarai leidžia suprasti, jog hibridiniai procesoriai „Kaveri“ debiutuos 2013–2014 m. laikotarpiu, nors greičiausiai tai įvyks vis tik 2014 m. Šiuo metu galima sutikti ir BGA lizdą turinčius AMD hibridinius procesorius, kurie patogūs planšetinių ir nešiojamųjų kompiuterių segmentuose. Antra vertus, AMD pabrėžia, kad entuziastams bei modernizacijos gerbėjams stacionarių sprendimų segmente kompanija ir toliau siūlys šiuo metu įprastus procesorinius lizdus. Tai nepaneigia galimybės, kad neatsiras ir BGA sprendimų, tačiau tikėtina, kad jie sudarys tik mažąją dalį viso stacionarių procesorių asortimento.