Prasidėjus mobilių įrenginių populiarumo bumui, bevielio baterijų įkrovimo technologijos iš laboratorijų gana sparčiai ėmė skintis kelią į serijinius produktus. Vienu iš paskutiniųjų tapo visiems gerai žinomas išmanusis telefonas „Nokia Lumia 920“, kuris pasitelkė bevielio krovimosi technologiją „Qi“. Panašu, jog į šią galimybę atkreipė dėmesį ir kompanija „Apple“. Pastarosios susidomėjimas jau įgavo patentinės paraiškos pavidalą, pavadintą „Bevielio maitinimo naudojimas lokalioje kompiuterinėje aplinkoje“.
Paraiškoje aprašoma bevielio maitinimo perdavimo sistema, naudojant artimojo lauko (NFMR) magnetinio rezonanso technologiją. Bevielis maitinimo blokas perduoda energiją suderinamiems įrenginiams, kurie yra ne toliau kaip 1 metro atstumu.
Suderinamumas pasiekiamas NFMR rezonatoriaus dėka, o jį galima įdiegti į kompiuterinę pelę, klaviatūrą, mobilųjį telefoną ar kitokį nedidelį objektą. Tokiu būdu, periferiniams įrenginiams nuosavas maitinimo įrenginys bus tiesiog nereikalingas.
Tiesa, ekspertai pažymi, jog „Apple“ patentuojama sistema turi ir trūkumų, kadangi NFMR rezonatorius gali įtakoti netoliese esančius objektus, pavyzdžiui, plastikines korteles su magnetine juostele. Ar tikrai kompanija iš Kupertino planuoja įdiegti naujovę savo būsimuose produktuose, kol kas nėra aišku, tačiau visai tikėtina, kad patento gavimo atveju tai galėtų tapti dar vienu įrankiu, kurio dėka gali būti bandoma susidoroti su potencialiais konkurentais.