Vienas populiarus resursas, kuris žinomas savo įpročiu periodiškai kartoti vieną ir tą pačią informaciją, jau buvo pranešęs apie „Intel Lynx Point“ kartos mikroschemų rinkinių galimybę palaikyti 14 nm „Broadwell“ architektūros procesorius, kurie turėtų pasirodyti 2014 m. Nereikėtų painioti procesorių suderinamumą mikroschemų rinkinių ir pagrindinių plokščių lygmenyje, kuris idealiu atveju leistų diegti naują procesorių į seną pagrindinę plokštę, atnaujinus tik BIOS.
Išeivis iš resurso „Fudzilla“, o dabar turintis savo nuosavą „SemiAccurate“, priminė, kad 14 nm procesoriams „Intel Broadwell“ nauji mikroschemų rinkiniai bus nereikalingi, tačiau nesiteikė patikslinti informacijos apie naujų procesorių suderinamumą su „Lynx Point“ mikroschemų rinkinių šeimyna. Iš tikrųjų, esant tokiai didelei įvairių funkcijų integracijai į centrinį procesorių, dabartinių mikroschemų rinkinių galima ir atsikratyti – tai, pavyzdžiui, 2013 m. padarys procesoriai „AMD Kabini“. Savo ruožtu, ir „Intel Haswell“ procesoriai, kurie bus skirti „ultrabook“ kompiuteriams, taip pat priglaus mikroschemų rinkinio elementus, kad būtų galima supaprastinti pagrindinių plokščių komponuotę.
Antra vertus, šaltinis neatmeta tokio įvykių eigos scenarijaus, kai „Intel“ ims skatinti pagrindinių plokščių parko atnaujinimą dirbtinėmis priemonėmis, nors ir bus naudojami seni mikroschemų rinkiniai. Taigi šiuo atveju nereikėtų labai džiaugtis „Intel Broadwell“ procesorių galimybe dirbti su senais mikroschemų rinkiniais: turbūt procesorių gigantui užtektų įdiegti DDR4 operatyvios atminties palaikymą, ir visi modernizacijų gerbėjai vėl būtų „pamaloninti“.