Iki šiol buvo manoma, jog reikalavimai korpuso storiui, svoriui ir autonominio darbo trukmei nepalieka šansų diskrečiajai grafikai surasti savo vietą „Ultrabook“ tipo nešiojamuosiuose kompiuteriuose.
Be to, procesoriai su integruota grafika pasiekė tokį lygį, jog daugumai bazinių užduočių diskrečioji grafika nereikalinga. Ypatingai tai gerai pastebima AMD hibridinių procesorių linijoje, kurie visame pasaulyje, kompanijos teigimu, išplatinti 30 mln. vienetų tiražu.
Vis tik šaltinis „Fudzilla“, remdamasis savo šaltiniais, praneša, jog „Ultrabook“ kompiuteriai su „Intel Ivy Bridge“ galės turėti „nVidia Kepler“ šeimos diskrečiąją grafiką. Tikimasi, jog atitinkamus produktus išleis kompanijos „Acer“ ir ASUS.
Tas pats šaltinis praneša, jog „Kepler“ šeimos mobiliųjų grafikos adapterių tiekimas nešiojamųjų kompiuterių gamintojams jau prasidėjo. „nVidia“ nori mobiliųjų „Kepler“ sprendimų anonsą suderinti su 22 nm „Intel“ procesorių „Ivy Bridge“ debiutu, kurie, kaip jau žinome, turėtų pasirodyti jau balandžio pradžioje.
Šiuo metu „nVidia“ užėmusi gana didelę dalį mobiliosios grafikos rinkos kaip tik didelio „Sandy Bridge“ procesorių populiarumo dėka, taigi „nVidia“ nenori prarasti šanso ir toliau sėkmingai plėtoti savo verslą pasitelkdama „Ivy Bridge“.